![Послугами податкової у «Дія» скористалися 5 млн українців](/media/k2/items/cache/36bbfdbab067d1bed58441a95baf86b4_M.jpg)
Послугами податкової у «Дія» скористалися 5 млн українців
Послугами Державної податкової служби на порталі та у мобільному застосунку «Дія» вже скористалися понад 5 млн осіб.
За даними ДПС, сервіси податкової стають доступними громадянам та фізособам – підприємцям на двох платформах: в електронному кабінеті платника та на порталі «Дія».
Зокрема популярною стала комплексна послуга «Цифровий РНОКПП» – цифрове відображення у застосунку «Дія» документа, що засвідчує реєстрацію особи в державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. Цією послугою вже скористались 4,9 млн осіб.
Також комплексною послугою «єМалятко» під час реєстрації народження дитини у ДРФО вже скористались 96 тис. осіб.
Послугу реєстрації в ДРФО платників податків (віком 14-18 років) під час оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки отримали 78 тис. осіб.
Реалізовано проєкти, за допомогою яких на порталі та в застосунку «Дія» в розділі «Мої податки» стають доступними наступні послуги: сплата податків і подання декларацій для ФОПів на спрощеній системі оподаткування; отримання довідки про доходи та сплачені податки; відображення податкових даних платника та стану його розрахунків з бюджетом.
На найближчий час заплановано реалізувати через застосунок Дія наступні проєкти:
• для фізосіб – реєстрація в ДРФО та внесення змін, е-резидентство, сплата податків, отримання даних стану розрахунків з бюджетом;
• для бізнесу – делегування повноважень на підписання документів, е-ліцензії, взяття на облік окремих категорій платників податків, отримання даних стану розрахунків з бюджетом, перевірка акцизної марки та чеку;
• у рамках експериментального проєкту через портал «Дія» перевести надання біля 10 адміністративних послуг ДПС.
Ще одним великим проєктом Мінцифри з податковою, який планується запустити вже восени, стане електронний акциз та електронна марка, що автоматизує та суттєво спростить процес замовлення, обліку акцизних марок для виробників та експортерів.
Мінцифри спільно з ДПС запускають нові послуги для ФОПів на спрощеній системі – подання декларації та сплата податків у додатку та на порталі «Дія».
Підписуйтесь на новини FinClub в Telegram, Viber, Twitter, Facebook
Схожі матеріали (за тегом)
![Чиста купівля валюти українцями скоротилась до $972 млн](/media/k2/items/cache/007bf36459fd5975ea353ace0ef0944c_S.jpg)
![Податкова отримає доступ до рахунків громадян України за кордоном](/media/k2/items/cache/02328fff513a5f08fa542e3be7bacd65_S.jpg)
![Мінцифри запустило в Дії комплексну послугу для бізнесу «е-Підприємець»](/media/k2/items/cache/39a89f80ac3bb2909b27cb5c63d9cf0d_S.jpg)
![У Дії з’явилися на продаж 2 нові військові облігації](/media/k2/items/cache/d8a459001cfc90230f1c86d7e45393ac_S.jpg)
![Переселенці зможуть оформити допомогу для всієї сім’ї через Дію](/media/k2/items/cache/4ac372601faf6841a2f93a5db00b8dd6_S.jpg)
ТОП-новости