![ПриватБанк став партнером програми з енергоефективності](/media/k2/items/cache/0b60938157b6152ff6ef7f249f3fe5e2_M.jpg)
ПриватБанк став партнером програми з енергоефективності
Державний ПриватБанк долучився до програми Фонду енергоефективності «Енергодім» для кредитування ОСББ/ЖБК.
Як повідомив член правління ПриватБанку з питань розвитку бізнесу Разван Мунтяну, ОСББ у рамках програми «Енергодім» зможуть отримати кредит до 5 млн грн, а термін погашення пільгових позик становить до 7 років.
Кредит можна отримати на енергоаудит/сертифікацію енергетичної ефективності будинку, розроблення проектної документації та її експертизу, на технічний і авторський нагляд, сертифікацію енергоефективності будівлі, обстеження інженерних систем, а також на ремонтні роботи, обладнання й матеріали.
При цьому ПриватБанк запропонував найнижчі серед банків-партнерів програми ставки кредитування 15,5% річних без додаткових умов і прихованих комісій.
Дізнатися докладніше про програму кредитування «Енергодім» та подати заявку на отримання фінансування для ОСББ /ЖБК можна за посиланням.
«ПриватБанк має великий досвід реалізації програм соціального спрямування. Виняткові стосунки, напрацьовані Приватбанком з усіма активними гравцями цієї програми, а також партнерство з IFC та Фондом енергоефективності, переконують мене в тому, що незабаром ми станемо свідками посилення тенденції інвестування в модернізацію об'єктів нерухомості», - відзначив Разван Мунтяну.
Він додав, що ПриватБанк цьогоріч планує профінансувати щонайменше 250 проєктів ОСББ на суму близько пів мільярда гривень.
Програма консультативних послуг IFC, що реалізується у партнерстві з Євросоюзом та Німеччиною, допоможе ПриватБанку, клієнтами якого є понад 30% об'єднань співвласників житла в Україні, надавати кредитні продукти тим об’єднанням, що беруть участь у програмі Фонду енергоефективності. Метою цього партнерства є надання позик та грантів, щоб допомогти майже 2000 ОСББ покрити витрати на модернізацію своїх багатоквартирних будинків.
«Фонд розширює мережу банків-партнерів - ми розпочинаємо співпрацю з однією із найбільших банківських установ в Україні за розмірами активів - ПриватБанком, що створює певну конкуренцію на ринку», – коментує директорка Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну.
У 2019 році IFC у партнерстві з ЄС підтримала початок діяльності Фонду енергоефективності для сприяння модернізації житлового сектору в Україні.
Цьогоріч цільовою групою для видачі «теплих кредитів» стануть приватні будинки, а за кошти кредиту також можна буде придбати сучасні пристрої з використання енергії.
Підписуйтесь на новини FinClub в Telegram, Viber, Twitter, Facebook
Схожі матеріали (за тегом)
![Наглядова рада ПриватБанку призначила нового заступника голови правління](/media/k2/items/cache/ebc5e13d88076784e7a41481a09c744e_S.jpg)
![Ексакціонер ПриватБанку Боголюбов виїхав з України наче заради політичного притулку і уникнення підозри](/media/k2/items/cache/f339eee7da89bbb62bbd9a37c2135414_S.jpg)
![«Астарта» отримала кредит на $10 млн](/media/k2/items/cache/1116899a5d9608c31bd9612e11840ed3_S.jpg)
![ПриватБанк продає карткові кредити на 4,8 млрд грн](/media/k2/items/cache/666510387defd839cb92afc6c7a06389_S.jpg)
![ПриватБанк утримався в двадцятці провідних еквайєрів Європи](/media/k2/items/cache/274ecd471ad45a7e24e4ec7e4ae58535_S.jpg)
ТОП-новости