ПУМБ виділяє $1 млн на розвиток Київської школи економіки
ПУМБ надає грант у розмірі $1 млн на розвиток Київської школи економіки (KSE) впродовж наступних 10 років.
ПУМБ є стратегічним партнером KSE з 2017 року, надаючи інституційну підтримку розвитку університету – його освітніх програм, викладачів, талановитих студентів та нових напрямків, повідомляє банк.
Грант, наданий у 2021 році, має два ключові напрямки – розвиток активів та інституційну підтримку.
«Ми вже 5 років співпрацюємо з KSE, тому що бачимо в університеті великий потенціал. Сьогодення вимагає швидких змін, постійного вдосконалення. І Київська школа економіки демонструє гнучкість й оперативність у впровадженні нових методик навчання, застосуванні новітніх технологій. KSE вчить креативно та критично мислити, навчатись протягом життя. Підтримка сучасної якісної освіти – це інвестиції банку в майбутнє України», - наголосив голова правління ПУМБ Сергій Черненко.
Перший напрямок передбачає облаштування 3-х освітньо-рекреаційних зон: поверху бізнес-освіти, а також 2-х зон навчання та відпочинку для студентів та викладачів у новій будівлі Київської школи економіки. На поверсі бізнес-освіти буде реалізовуватися соціально-публіцистичний проєкт: що піврічна виставка бізнес-трендів, що кодифікує синергію академічного підходу та знань ринку.
Інституційна підтримка передбачає виділення коштів на покриття знижок на навчання та надання стипендій на бакалаврських програмах KSE.
«Завдяки партнерству ПУМБ та KSE понад 20 студентів отримали грант «Таланти з регіонів» та можливість безкоштовного навчання на магістратурі міжнародного рівня. Ще 10 студентів отримали знижки на навчання на новій бакалаврській програмі KSE. Цьогоріч ми відкриваємо нову сторінку наших взаємин, бенефіціарами яких стане ще більша кількість студентів та викладачів. Ми вдячні ПУМБ за системність та віру в зміни через освіту», – зазначив президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.
Нещодавно ПУМБ, власником якого є Рінат Ахметов, домовився з польською Getin Holding SA про купівлю 100% акцій Ідея Банку.
Сторони планують завершити угоду до кінця I кварталу 2022 року після отримання необхідних дозволів НБУ та АМКУ.
Підписуйтесь на новини FinClub в Telegram, Viber, Twitter, Facebook
ТОП-новини