Регулятор анулював ліцензії 2 небанкам

Регулятор анулював ліцензії 2 небанкам

Національний банк України застосував до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТВК ФІНАНС ЕКСПЕРТ" (ЄДРПОУ 44569228) та ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ФОРТІФАЙ" (ЄДРПОУ 43057041) заходи впливу у вигляді анулювання ліцензії на діяльність фінансової компанії.

Нагадаємо, що в період з 18 до 25 березня 2024 року до зазначених фінансових установ було застосовано заходи впливу у вигляді вимоги про вжиття заходів, спрямованих на усунення (виправлення) виявлених під час нагляду порушень та приведення діяльності у відповідність до вимог законодавства України.

Зазначені небанківські фінансові установи не надали на вимогу Національного банку в установлений регулятором строк інформацію та не подали документи, визначені в пункті 1 постанови Правління Національного банку України від 12 серпня 2022 року № 177 "Про особливості застосування процедур реєстрації та ліцензування учасників ринку небанківських фінансових послуг у період дії воєнного стану та внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 березня 2022 року № 39" (зі змінами). ТзОВ "ТВК ФІНАНС ЕКСПЕРТ" та ТзОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ФОРТІФАЙ" не виконали рішення Національного банку України та не привели діяльність у відповідність до вимог законодавства України.

Такі рішення Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 17 червня 2024 року. Рішення набирають чинності з 18 червня 2024 року.

Нагадаємо, НБУ покарав 3 небанки за неетичну поведінку.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу