![Рожкова планує залишатися в НБУ ще чотири роки](/media/k2/items/cache/3bc615346a078b1d9452e0eabf2c0616_M.jpg)
Рожкова планує залишатися в НБУ ще чотири роки
Перша заступниця голови Національного банку Катерина Рожкова планує працювати в центробанку принаймі ще чотири роки.
«Сьогодні моя з Національним банком річниця. Рівно 6 років тому я почала працювати у без перебільшення найкращій інституції країни і стала частиною найкращої команди», - написала вона.
Рожкова пригадала виклики та найскладніші періоди роботи Нацбанку.
Вона нагадала, що у 2015 році почалося банківське очищення, курс нарешті став гнучким, почали таргетувати інфляцію, працювали над трансформацією самого НБУ.
«У 2016-му почали працювати над перезавантаженням банківської системи, як методологічним, так і ідеологічним. Готувалися до націоналізації найбільшого банку України. Історій 2016-го вистачить на цілу книгу та серіал», - згадує Рожкова.
Вона додала, що 2020 рік також став найважчим. «Інколи таке враження, що 2020-й ще не закінчився», - пише Рожкова.
Водночас вона планує залишатися на посаді першої заступниці голови НБУ принаймі ще 4 роки.
«Попереду ще щонайменше чотири роки в Національному банку. Я дуже вдячна всім з ким працювала і працюю за вашу громадянську та професійну позицію, за принциповість, за відданість справі. Попри те, що іноді буває складно, я з оптимізмом дивлюсь в наше спільне з Національним банком майбутнє», - підсумувала Рожкова.
Нагадаємо, першій заступниці голови НБУ Катерині Рожковій і кільком менеджерам Нацбанку, які працювали над націоналізацією ПриватБанку, загрожують звинувачення у держзраді та розкраданні.
Підписуйтесь на новини FinClub в Telegram, Viber, Twitter, Facebook
Схожі матеріали (за тегом)
![Нацбанк заборонив оплату кредитками в онлайн-казино](/media/k2/items/cache/1744c1f933454ff425cb2565330da8d2_S.jpg)
![Суд підтвердив законність стягнення Нацбанком із Бахматюка 1,8 млрд грн](/media/k2/items/cache/197a6636da4df3653c09c92b224e36b9_S.jpg)
![Нацбанк покарав одразу 7 кредитних спілок](/media/k2/items/cache/80681d59bee107835738d7ecc24c70fd_S.jpg)
![ОТП БАНК став партнером кампанії з платіжної безпеки #КібербезпекаФінансів, яку проводить Нацбанк та Держспецзв’язку](/media/k2/items/cache/416f10f1f450f2aed59c7ea7218ce510_S.jpg)
![Нацбанк здійснив найбільше з початку війни послаблення валютних обмежень для бізнесу](/media/k2/items/cache/256a9c1c56b3eb2534a8c2ef25c0bac9_S.jpg)
ТОП-новости