![Тарас Кириченко увійшов до наглядової ради «Нової пошти»](/media/k2/items/cache/3bae0975b69c8c39b0f3cd6c3d347f46_M.jpg)
Тарас Кириченко увійшов до наглядової ради «Нової пошти»
Ексчлен наглядової ради Ощадбанку Тарас Кириченко увійшов з 25 серпня до наглядової ради «Нової пошти».
Тарас Кириченко обраний на посаду строком на 1 рік, повідомили в компанії.
Тарас Кириченко є банкіром з 25-річним досвідом управлінської діяльності. Зокрема, очолював в 2013-2019 роках Правекс Банк та в 2020-2021 роках був членом наглядової ради Ощадбанку.
«Він має сильні навички в сфері комерційного та інвестиційного банкінгу, багаторічний досвід в трансформації організацій і великих комерційних структур», – йдеться у повідомленні компанії.
З 25 серпня оновився склад наглядової ради. Її головою стала Ірина Папуша. До складу оновленої ради також входять Вячеслав Климов, Володимир Поперешнюк, Інна Поперешнюк та Олександр Ольшанський.
Підписуйтесь на новини FinClub в Telegram, Viber, Twitter, Facebook
Схожі матеріали (за тегом)
ТОП-новости