У кожного банку свої критерії ветеранського бізнесу

У кожного банку свої критерії ветеранського бізнесу

Банки створюють програми кредитування чи підтримки ветеранського бізнесу, тому для них важливо визначити чіткі критерії, який бізнес вважати «ветеранським».

Про це розповіли учасники круглого столу «Ветеранські бізнеси: як українські банки підтримують наших захисників», проведеного «Фінансовим клубом».

«Щонайменше 25% частки ветеранів у статутному капіталі. І друга цифра – 30% найманого персоналу. Якщо юрособа має щонайменше третину ветеранів в офіційно найманому персоналі, ми готові їх фінансувати і обслуговувати на пільгових умовах», – заявив директор департаменту продажів ММСБ Ощадбанку Юрій Войчак.

За його словами, коли буде ухвалено відповідний закон, Ощадбанк відкоригує свої критерії, але діючі зараз правила банк визначив «ще в момент входу в сегмент рік тому».

«В нас майже те саме. Було 50%, зараз ми знизили до 25%. Тільки не просто ветеран, а він має бути учасником бойових дій», – сказав голова правління банку «Глобус» Сергій Мамедов.

Банкір прагне зробити напрямок роботи з ветеранами трендом для всіх. «В кожного своя структура бізнесу, свої плани на майбутнє. Але кожен має розуміти, що має бути зараз трендом допомога, лояльність і вдячність до людей, які нас захищали і захищають, – впевнений він. – Розвиток програм, більш лояльних до ветеранів, буде продовжуватися в банківській системі. І будуть виникати нові».

«Сподіваюся, що уряд дасть можливість ідентифікувати ветеранів більш простим шляхом, щоб їм не потрібно було бігати за документами», – зазначив Юрій Войчак.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь