![У Сенс Банк призначили нових членів правління та наглядової ради](/media/k2/items/cache/18e8fb0707fe4321ab97cbc67ad44ff4_M.jpg)
У Сенс Банк призначили нових членів правління та наглядової ради
За поданням Міністерства фінансів членами правління Сенс Банку з 22 липня у зв'язку із його націоналізацією стали Олена Зубченко, Олексій Шклярук, Інна Тютюн та Андрій Соколов. Правління Сенс Банку очолив Дмитро Кузьмін.
Про це свідчать дані банку на сайті та в системі СМІДА.
Заступниця голови правління Сенс Банку Олена Зубченко в 2023 році була членкинею Ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
Членкиня правління Сенс Банку Інна Тютюн в 2021-2023 роках була радницею СЕО по побудові фінансової екосистеми київського офісу NEQSOL Holding, якому належить Vodafone Україна і який хотів купити Сенс Банк, регіональний офіс якого очолює Володимир Лавренчук.
Член правління, головний ризик-менеджер Сенс Банку Олексій Шклярук в 2016-2023 роках працював членом правління, головним ризик-менеджером Агропросперіс Банку. І звільнився за день до цього.
Член правління Сенс Банку Андрій Соколов в 2020-2023 роках був заступником директора департаменту корпоративного бізнесу банку "Південний".
Оксана Денисенко призначена на посаду виконуючої обов’язки директора департаменту фінансового моніторингу та комплаєнс-контролю, виконуючої обов’язки головного комплаєнс-менеджера, виконуючої обов’язки відповідального працівника за проведення фінансового моніторингу Сенс Банку. З вересня 2020 року вона працювала начальницею управління фінансового моніторингу та контролю ризиків департаменту фінансового моніторингу та комплаенс-контролю Сенс Банку.
Новим головою наглядової ради Сенс Банку став ексочільник представництва Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевки Аджунер, який очолював в 2019 році три місяці наглядову раду Ощадбанку.
Ще двома незалежними членами наглядової ради стали головний юридичний радник DNA Payments Ltd. Андрій Пронченко та Ростислав Дюк – голова правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній, заступниця якого по асоціації Інна Тютюн увійшла до правління банку. Ростислава Дюка обрано на посаду заступника голови наглядової ради.
Представниками держави у наглядовій раді стали начальник відділу Мінфіну Андрій Свистун, який в 2014-2023 роках працював начальником відділу з питань участі держави у капіталізації банків департаменту фінансової політики Міністерство фінансів, та діючий секретар робочої групи з питання санкцій проти росії Владислав Власюк.
З наглядової ради 22 липня були звільнені голова Роман Шпек, його заступник Володимир Жмак, члени Євген Давидович, Ендрю Джо Бакстер, Павел Гашковець.
З правління були звільнені голова правління Алла Комісаренко, членкиня правління, директорка з комплаєнс-контролю та фінансового моніторингу Поліна Харченко, члени правління Андрій Гриценюк, Олексій Савенко, Сергій Чорнойван, членкиня правління Катерина Половко.
Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб завершив тимчасову адміністрацію в Сенс Банку.
Підписуйтесь на новини FinClub в Telegram, Viber, Twitter, Facebook
Схожі матеріали (за тегом)
![Наглядова рада ПриватБанку призначила нового заступника голови правління](/media/k2/items/cache/ebc5e13d88076784e7a41481a09c744e_S.jpg)
![Бізнес у смартфоні: у банку розповіли про найпріоритетніші функції у мобільному застосунку серед ФОПів](/media/k2/items/cache/13508d13388455c45716a677d4934cda_S.jpg)
![«Джерело енергії» від Sense Bank: які кредити вітчизняний банк поєднав у одну програму?](/media/k2/items/cache/f158dabf17a1d0a4d38b5eeeaca71553_S.jpg)
![Понад 96 мільйонів кешбеку отримали клієнти Sense Bank за останній рік](/media/k2/items/cache/74a29f5c746111f77438ce18ded97341_S.jpg)
![Підтверджено найвищий довгостроковий кредитний рейтинг Sense Bank за національною шкалою](/media/k2/items/cache/9cec3ee003104d6e16becf0014559337_S.jpg)
ТОП-новости