Україна підписала безпекову угоду з Японією

Україна підписала безпекову угоду з Японією

Президент України Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Японії Фуміо Кішіда підписали безпекову угоду.

Про це Зеленський повідомив за результатами підписання документу на саміті G7.

"Унікальний документ з однією із найбільш економічно й технологічно розвинутих країн світу. Впродовж 2024 року Японія надасть Україні $4,5 млрд та підтримуватиме нашу державу протягом усього 10-річного строку дії угоди", – розповів Зеленський.

Також підписана угода закріплює допомогу в сфері безпеки та оборони, співпрацю в гуманітарній, технічній і фінансовій сферах, спільну роботу заради реалізації пунктів Формули миру, санкцій проти агресора та притягнення його до відповідальності.

"Цінуємо те, що Японія працюватиме з Україною й заради відбудови та відновлення. Для Японії такий тип угоди й такий рівень підтримки є проривними. Ми бачимо це і дякуємо за таку солідарність Японії з нашою країною та людьми, за все, що ви робите, щоб захистити життя та міжнародне право", – підсумував Зеленський.

Нагадаємо, Верховна Рада на пленарному засіданні у середу ратифікувала Конвенцію між урядами України та Японії про усунення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи та запобігання податковим ухиленням.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу