Європейські індекси обвалюються через нову хвилю коронавірусу

Європейські індекси обвалюються через нову хвилю коронавірусу

Європейські фондові індекси падають третю сесію поспіль у середу через погіршення ситуації з коронавірусом на континенті та в очікуванні введення нових жорстких обмежень.

Так індекс Stoxx Europe 600 впав на 2,9% після падіння на закритті торгів у вівторок майже на 1%, повідомляє MarketWatch.

Німецький DAX впав на 4% після падіння напередодні на 3%, французький CAC 40 – на 3,5% після 3% і британський FTSE 100 – на 2,5% після падіння на 2,1%.

Очікується, що сьогодні президент Франції Еммануель Макрон та канцлер Німеччини Ангела Меркель оголосять про посилення обмежувальних заходів пов'язаних з поширенням коронавірусу та стрімким погіршенням ситуації.

Уряди країн Європи щосили намагаються прийняти нові заходи зі стримування пандемії, яка викликала протести в таких країнах, як Італія, уряд якої готує пакет допомоги для підприємств, що постраждали від нових обмежень.

Європейський центробанк збирається в четвер, але економісти не очікують будь-яких стимулюючих заходів до грудневого засідання.

Станом на 28 жовтня кількість інфікованих коронавірусом у світі вже перевищує 44 млн.

У понеділок фондові індекси США показали найбільше падіння з початку вересня на тлі різкого зростання кількості інфікованих COVID-19 і невизначеності щодо щодо заходів стимулювання американської економіки.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу