Зеленський зустрічався з Тігіпко щодо роботи в уряді

Зеленський зустрічався з Тігіпко щодо роботи в уряді

Президент Володимир Зеленський підтвердив зустріч з колишнім віцепрем'єром Сергієм Тігіпко щодо роботи в уряді.

«Я, дійсно, з багатьма людьми веду співбесіди… І з паном Тігіпко я теж зустрічався. Це правда», –заявив він в кулуарах форуму Age of Crimea, повідомляє «Радіо Свобода».

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що теж бачився з бізнесменом і колишнім політиком Сергієм Тігіпком, "оскільки наразі шукають людей в уряд".

«Я за останній місяць подивився близько 20 осіб. Нам справді треба підсилення радниками, можливо на якусь посаду в уряді, людьми, які дуже добре розуміють, що таке промисловість. Тому спілкування у мене було дуже багато з різними людьми. Але більше коментувати нема чого», - сказав він на брифінгу після засідання Кабміну.

При цьому Гончарук додав, що наразі про його звільнення чи відставку не йдеться. «Скільки пам'ятаю, мене звільняють. Уряд працює в нормальному режимі, кожен день наступаємо на хвіст якій-небудь корупційній лавочці... Жодних заяв я не писав, з президентом таких тем не обговорював», - заявив він.

Раніше в українських ЗМІ з’явилися повідомлення, що Зеленський розглядає кандидатуру Тігіпка на посаду прем’єр-міністра.

Нагадаємо, Сергій Тігіпко двічі був віцепрем’єром - в уряді Павла Лазаренка в 1997-1999 роках та в уряді Миколи Азарова в 2010-2012. Також він обіймав посади міністра економіки (1999-2000), міністра соціальної політики (2010-2012) та голови Національного банку (2002-2004). Кілька разів обирався народним депутатом.

Ключовим активом Тігіпка є група «ТАС», яка володіє, зокрема, ТАСкомбанком, однойменною страховою компанією та Універсал Банком.

Нагадаємо, що невиконання плану доходів державного бюджету у 2019 році становить майже 38 млрд грн і стало найбільшим з 2015 року. Дефіцит держбюджету був найбільшим за останні п’ять років і становив 78 млрд грн. Менший від затвердженого дефіцит держбюджету досягнуто за рахунок неповного здійснення запланованих видатків і надання кредитів.

Підписуйтесь на новини FinClub у TelegramViberTwitterFacebook.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу