Sense Bank надав вигідні умови для оформлення цифрової зарплатної картки

Sense Bank надав вигідні умови для оформлення цифрової зарплатної картки

У листопаді 2023 року приватним особам стала доступна можливість оформити цифрову зарплатну картку від Sense Bank у кілька кліків у цифровому банку Sense SuperApp.

Послугою можуть скористатись працівники будь-яких компаній, що обслуговуються за зарплатним проєктом в інших банках.

«Можливість працюючих громадян самостійно обирати банк для виплати зарплати сприяє підвищенню рівня обслуговування клієнтів. Sense Bank готовий надавати широкий спектр банківських послуг як для фізичних, так і юридичних осіб й надалі впроваджувати інноваційні рішення в Sense SuperApp», — підкреслює Інна Тютюн, Член Правління, директор блоків IT та роздрібного бізнесу Sense Bank.

Відтепер клієнти Sense Bank можуть швидко відкрити цифрову зарплатну картку, вибравши один з трьох пакетів (White, Black або Graphite) на вигідних умовах:

 • ● зняття готівки без комісії в будь-яких банкоматах на території України та у всьому світі в межах щомісячних лімітів;

  ● поповнення картки без комісії в касах та банкоматах Sense Bank з функцією cash-in, у терміналах EasyPay, City24;

  ● безкоштовно додаткові 2 картки в пакеті послуг (в будь-якій валюті: UAH, USD, EUR);

  ● додатковий дохід щомісяця на залишок коштів з послугою «Дохідний сейф»;

  ● додатковий кешбек +2% на покупки щовихідних протягом трьох місяців з моменту зарахування першої зарплати (і це на додачу до постійних кешбекових пропозицій: вибір до 7 підвищених категорій, кешбек від партнерів до 15% та круті акційні пропозиції);

  ● можливість щомісяця отримувати частину зарплати раніше з мінімальною переплатою з послугою «Зарплата раніше». 

 • media 2

Детальніше за посиланням.

Після оформлення необхідно активувати картку, встановивши ПІН-код до неї, та сформувати заявку для бухгалтера свого підприємства:

1. У меню картки вибрати пункт «Заявка на одержання заробітної плати».

2. Вказати назву компанії та натиснути «Сформувати заявку».

3. Готову заявку надіслати бухгалтеру своєї компанії.

За бажанням клієнт може безкоштовно замовити пластикову картку з доставкою Новою поштою по Україні. Щоб скористатись послугою, необхідно оновити Sense SuperApp до останньої версії в App Store або Google Play.

Нагадаємо, у жовтні Sense Bank надав юридичним особам можливість миттєво оформити цифрову зарплатну картку онлайн. Замовити її можна за допомогою QR-коду просто з кабінету бухгалтера або відділу персоналу, активувати у цифровому банку Sense SuperApp та користуватись. За потреби можна відразу прив’язати неіменний пластик, а також замовити зарплатну картку в будь-яке відділення Нової пошти. Послуга доступна для компаній, що мають чинний або оформлять новий зарплатний договір у Sense Bank. Дізнатись більше про переваги зарплатного проєкту для бізнесу можна тут.

Sense Bank – один із системно важливих банків України з близько 130 відділеннями по всій Україні. Фінустанова обслуговує близько 3 млн фізичних, 55 тис. юридичних осіб та 85 тис. ФОПів. У банку працює близько 4 тис. співробітників.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу