Українці активно вкладають гроші в гривневі депозити: з чим це повʼязано  

Українці активно вкладають гроші в гривневі депозити: з чим це повʼязано  

Українці продовжують вкладатися у гривневі депозити, аби зберегти та примножити власні заощадження.

В українському Sense Bank розповіли про свій найпопулярніший строковий депозит «Прибутковий» у гривні. Так, 38% угод, оформлених власниками зарплатних і кредитних Sense-карток, відкриті на період — 99 днів. 

Стабільний попит на депозит «Прибутковий» у Сенс Банку пояснюють зручністю послуги і додатковими вигодами. А саме: керування депозитом онлайн (у мобільному застосунку Sense SuperApp), можливість внести кошти на депозит протягом пʼяти днів з моменту відкриття рахунку, а також бонуси до базової ставки. 

Крім того, у Sense Bank розповіли про причини зростання кількості строкових гривневих депозитів на ринку. «Насамперед це стійка довіра українців до банківської системи, яка попри виклики повномасштабної війни вистояла та працює безперервно, — коментує Ірина Стрепетова, начальник Управління депозитних продуктів Sense Bank. — Також вагомою умовою для клієнтів, які заощаджують кошти у гривні, є гарантування вкладів в повному обсязі. Нагадаю, що з квітня 2022 року в Україні була запроваджена стовідсоткова гарантія за вкладами на час воєнного стану і три місяці після його завершення. Після цих суттєвих змін клієнти стали активно повертати кошти на рахунки». 

Також пані Ірина зауважила, що на привабливість депозитів впливає покращення банківських послуг та акції. Банки часто надають акційні умови для нових вкладників або для тих, хто продовжує строки власних депозитів. «Наразі Сенс Банк пропонує вкладникам додаткові бонуси за розміщення нових вкладів у нашому мобільному застосунку Sense SuperApp залежно від суми та за пролонгацію діючих угод». 

Нагадаємо, цього року Sense Bank поновив статус уповноваженого банка-агента Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Банками-агентами стають лише справді надійні фінустанови, що можуть забезпечити якісний сервіс у частині виплати зобов’язань Фонду перед вкладниками. 

 

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу