Банк Кредит Дніпро доєднався до державної програми іпотечного кредитування єОселя

Банк Кредит Дніпро доєднався до державної програми іпотечного кредитування єОселя

Банк Кредит Дніпро уклав Генеральну угоду та договір про співробітництво на реалізацію державної програми доступного іпотечного кредитування єОселя.

 

Державна програма єОселя є одним із важливих інструментів забезпечити українців житлом та дати поштовх економіці. Глобальна ціль програми — допомогти Україні відновитися.

«Приєднання банку до програми єОселя ще більше розширює можливості для наших клієнтів, які мають бажання придбати житло чи ж покращити житлові умови», — говорить Катерина Мелеш, директор з роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. — Тим паче, що програма постійно розвивається. Наприклад, нещодавно в рамках програми з’явилася можливість купувати не лише квартири, а ще й будинки й таунхауси», — додала Катерина.

Отримати пільговий кредит можуть як представники окремих професій — військовослужбовці ЗСУ за контрактом та силовики, вчителі, медики та науковці — за ставкою 3%, так й інші громадяни, які не мають власного житла, — під 7%.

Ми пропонуємо вигідні умови за програмою:

- мінімальний початковий внесок — 20%;

- фіксована ставка на весь термін кредиту — 7% (пільгова ставка за кредитом — 3%);

- максимальний строк кредиту — 20 років;

- сума іпотечного кредиту — до 6 мільйонів гривень.

Подати заявку можна виключно через застосунок Дія, обравши єОселю в переліку послуг. Детальніше про умови єОселі за номером Контакт центру: 0 800 507 700.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом.

Станом на 01 березня 2024 активи банку становили 21 107 млн грн, регулятивний капітал — 1 601 млн грн, кредитний портфель Банку склав 4 935 млн грн.

Програма єОселя почала свою роботу в жовтні 2022 року. З 1 серпня 2023 року програма була розширена.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу