Банк Кредит Дніпро разом з НІКО запустив програму на придбання авто для юридичних осіб та ФОП

Банк Кредит Дніпро разом з НІКО запустив програму на придбання авто для юридичних осіб та ФОП

Банк Кредит Дніпро разом з дилерською мережею НІКО пропонують юридичним особам та фізичним особам-підприємцям придбати автомобіль у кредит.

Згідно з програмою, придбати автомобіль у кредит можна на пільгових умовах строком від одного до п’яти років, зробивши початковий внесок від 20% до 50% від вартості автомобіля. Процентна ставка складає 9-17% річних у гривні залежно від строку та розміру авансу.

Роздрібна дилерська мережа НІКО пропонує широкий вибір автомобілів на будь-який смак і потреби: економні варіанти для щоденних поїздок у місті, потужні позашляховики, пікапи, комфортні автомобілі преміум-класу, комерційні транспортні засоби та навіть електромобілі.

До складу дилерської мережі НІКО входить 20 дилерських центрів у Києві, Львові, Запоріжжі та Дніпрі, що представляють такі відомі бренди як Audi, Changan, Citroen, Fiat, Ford, Mazda, Mitsubishi, MG, Nissan, Opel, Renault, Subaru та Suzuki.


Банк Кредит Дніпро вбачає значний потенціал розвитку малого та середнього бізнесу в Україні та фокусується на таких секторах економіки як логістика, агропереробка та агросектор загалом, харчова промисловість, роздрібна торгівля, а також ВПК, а саме на комерційних виробниках продукції ВПК для потреб військових.

Банк Кредит Дніпро — український комерційний банк, входить до ТОП-20 фінансових установ України за розміром валових активів та відповідно до класифікації Національного банку України перебуває у групі банків з приватним капіталом.


Станом на 01 березня 2024 активи банку становили 21 107 млн грн, регулятивний капітал — 1 601 млн грн, кредитний портфель Банку склав 4 935 млн грн.


У лютому 2024 року Банк був визнаний Лідером кредитування корпоративного бізнесу та МСБ згідно з рейтингом бізнес-порталу delo.ua та журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших».

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу