Глобус Банк — номер 1 на первинному ринку іпотечного кредитування України.

Глобус Банк — номер 1 на первинному ринку іпотечного кредитування України.

Наш банк видає 9 з 10 кредитів на нове сучасне житло.

Згідно зі свіжою статистикою Національного банку України, за перші 10 місяців минулого року українські банки видали 367 первинних іпотечних кредитів.

За цей же час Глобус Банк допоміг придбати таке житло 337 клієнтам. Це означає, що частка Глобус Банку на іпотечному ринку України сягнула 92%.

“Це феноменальний результат, який є наслідком довіри до Глобус банку з боку громадян та наших партнерів і багаторічної професійної роботи нашої команди”, - зазначила Олена Дмітрієва, перша заступниця Голови Правління Глобус Банку.

Національний банк також зазначає, що ринок іпотечного кредування в Україні постійно зростає. Так, у жовтні 2020-го року його обсяги були найбільшими за останні два роки.

Глобус Банк працює на ринку іпотечного кредитування вже 5 років. За цей час у банку акредитовано майже 350 об'єктів. Партнерські програми з більш ніж 40 партнерами-забудовниками дозволяють банку пропонувати клієнтам максимально вигідні умови на придбання як нового, так і готового житла.

Ви можете просто зараз підібрати квартиру своєї мрії та розрахувати її вартість за допомогою іпотечної карти https://globusbank.com.ua/ua/ipoteka.html  

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу