Глобус Банк став учасником державної програми «Доступна іпотека 7%»

Глобус Банк став учасником державної програми «Доступна іпотека 7%»

Глобус Банк став учасником державної програми «Доступна іпотека 7%» зі здешевлення вартості іпотечних кредитів для широкого кола громадян України.

Церемонія підписання угода про співпрацю між Глобус Банком і Фонд розвитку підприємництва (ФРП) відбулася сьогодні в Міністерство фінансів України.

"Кредитування іпотеки - це найпотужніший інструмент для розвитку економіки, дло зростання ВВП", - зазначив Сергій Мамедов, Голова Правління Глобус Банку, який поставив свій підпис під документом разом з виконавчим директором ФРП Андрієм Гапоном та ко-підписантом Валерієм Майбородою. "Чекаємо нових партнерів і нових клієнтів. Будемо раді разом розвивати ринок іпотеки в нашій країні. - додав С.Мамедов. - Глобус Банк планує збільшити свій портфель удвічі. Технологічно ми готові видавати хоч 100 кредитів на день".

Програма «Доступна іпотека 7%» надає можливість людям з відносно невисоким рівнем доходу отримувати житло в кредит з частковою компенсацію відсотків державою. Близько 5000 сімей зможуть скористатися Програмою у 2021 році. Плановий портфель іпотечних кредитів у цьому році складає 5 млрд грн.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу