Перший кредит за державною програмою “Доступна іпотека 7%” від Глобус Банку — виконано!

Перший кредит за державною програмою “Доступна іпотека 7%” від Глобус Банку — виконано!

Приємна новина надійшла з Харкова. Глобус Банк видав перший кредит за державною програмою “Доступна іпотека 7%”

Його отримала 32-річна харків'янка, відома місцева футболістка, яка тренує дитячу команду. Молода жінка стала власницею комфортабельної однокімнатної квартири площею 46 м2 у новобудові від надійного партнера Глобус Банку — АТ “ТРЕСТ ЖИТЛОБУД-1”.

Здешевлення вартості іпотечних кредитів для громадян має стати потужним імпульсом для пожвавлення всього ринку житлової іпотеки, - підкреслив Олександр Харченко, Голова Наглядової ради АТ “ТРЕСТ ЖИТЛОБУД-1”. - Сподіваюсь, що, відчувши державну підтримку, іпотечне кредитування в банківських установах вийде на новий рівень, що дасть можливість залучити додаткові кошти та збільшити обсяги житлової нерухомості”. “Державна програма пропонує надзвичайно привабливі умови і повинна значно розширити коло наших клієнтів, - зазначила Любов Карпенко, начальниця відділення №10 Глобус Банку. - Ми, в свою чергу, готові зробити все можливе, щоб українці змогли поліпшити свої житлові умови і збільшити свої можливості”.

Програма “Доступна іпотека 7%”, яку за ініціативою Президента України розробило Міністерство фінансів України, надає можливість людям з відносно невисоким рівнем доходу отримувати житло в кредит з частковою компенсацію відсотків державою.

26 лютого Глобус Банк став одним з перших банків, що підписали договір про участь у програмі з Фондом розвитку підприємництва, який виступає її адміністратором. З умовами кредитування за програмою“Доступна іпотека 7%” від Глобус Банку Ви можете ознайомитися тут https://globusbank.com.ua/ua/di.html

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу