Глобус Банк видав перший кредит за державною програмою “Доступна іпотека 7%” в Києві

Глобус Банк видав перший кредит за державною програмою “Доступна іпотека 7%” в Києві

Клієнтами стала родина Журавлів.

Сім’я вже 20 років проживає в кімнаті 18,6 кв.м. в гуртожитку.

Кредит видано на 2-кімнатну квартиру в Дарницькому районі м. Києва. Площа - 72,85 м2 вартістю 1, 457 млн. грн. від партнера Банку ДБК-ЖИТЛОБУД.

Сума кредиту 999 тис.грн.

Строк – 20 років

Початковий внесок – 458 тис. грн.

Державна програма “Доступна іпотека 7%” дозволяє значно здешевити іпотечні кредити і пропонує надзвичайно привабливі умови для клієнтів. Вона розширює коло клієнтів, які можуть претендувати на такі кредити, і дає реальну можливість українцям нарешті поліпшити свої житлові умови - зазначив Сергій Мамедов, Голова Правління Глобус Банку. - Ми працюємо на ринку іпотечного кредитування вже більше 5 років і маємо багатий досвід, тому завжди готові оперативно і професійно допомогти на найкращих умовах”.

"Ми спершу не повірили, бо з нашим рівнем доходу не відповідали звичайним програмам, а тут нам подзвонили з банку і самі запропонували стати учасником держпрограми. Ми одразу погодилися, буквально за два дні зібрали документи і дізналися, що можемо отримати кредит" - розповів Ярослав Журавель.

Сьогодні ж Глобус Банк видав перший кредит за державною програмою “Доступна іпотека 7%” у Харкові. Його отримала 32-річна жінка, відома місцева футболістка, яка тренує дитячу команду. Молода жінка стала власницею комфортабельної однокімнатної квартири площею 46 м2 у новобудові від надійного партнера Глобус Банку, АТ “Трест Житлобуд-1”.

26 лютого Глобус Банк став одним з перших банків, що підписали договір про участь у програмі з Фондом розвитку підприємництва, який виступає її адміністратором.

Глобус Банк — беззаперечний лідер первинного кредитування на іпотечному ринку України. Банк працює переважно за партнерськими програмами. Серед його партнерів — понад 50 надійних забудовників, у банку акредитовано понад 200 об'єктів. Видано кредитів більше ніж на 1 мрд. грн. понад 2000 клієнтів.  

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу