Клієнти ОТП Банку інвестували в цінні папери міжнародних компаній 1 млн. дол. США з початку вересня п.р.

Клієнти ОТП Банку інвестували в цінні папери міжнародних компаній 1 млн. дол. США з початку вересня п.р.

ОТП Банк придбав на міжнародних біржах корпоративні цінні папери для своїх клієнтів на суму 1 млн дол. США за перші два тижні з моменту впровадження цієї послуги.

Про це повідомила начальник управління приватного банкінгу ОТП Банку Вікторія Мислива.

За її словами, на даний час банк спостерігає високу зацікавленість з боку діючих і потенційних клієнтів, багато з яких вже мають досвід інвестування у цінні папери через іноземних брокерів. «Наша перевага у тому, що ОТП Банк є частиною потужної фінансової групи. Угоди укладаються у законодавчому полі, через OTP Bank Hungary. Спеціально для таких операцій ми розробили конкурентну тарифну пропозицію», — зазначила керівник Private Banking.

Етапи інвестування є доволі простими та швидкими. На початку, згідно з вимогами Mifid, представники Private Banking проводять категоризацію клієнта, тобто відносять його до професійного інвестора або не професійного. Залежно від результату для клієнта проводять консультацію і визначають об'єкт інвестування. Після цього відбувається отримання Е-ліміту НБУ. «Щойно пройдено ці два етапи, казначейство проводить операцію купівлі, яка триває лічені секунди», — підкреслила В.Мислива.

«У будь-якому разі слід розуміти, що ринок акцій відрізняється від уже звичного ринку державних облігацій, де дохід зафіксовано і отримання інвестованих коштів гарантовано державою. Але стратегія інвестування у корпоративні папери міжнародних компаній дає значні переваги у довгостроковому періоді», — наголосила вона. На думку начальника управління приватного банкінгу ОТП Банку, на сьогодні вкладення у міжнародні папери, напевно, є кращим інструментом збереження валютних ресурсів, особливо за умови зниження локальних ставок за валютними депозитами до 0,1% річних.

ОТП Банк є наразі єдиним в Україні банком, який реалізував можливість виходу клієнтів на світові торговельні майданчики з метою придбання або продажу будь-яких акцій, що обертаються на біржах США, Англії, Німеччини, Швейцарії, інших країн.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу