ОТП Банк відкрив промисловій групі VIOIL ліміт фінансування на суму 700 млн грн

АТ «ОТП БАНК» та VIOIL досягли домовленості про надання промисловій групі кредитної лінії у розмірі 700 млн грн.

Кредитна угода передбачає використання ліміту для поповнення обігових коштів компаній групи.

«Завдяки умовам, наданим АТ «ОТП Банк» у рамках кредитної угоди, VIOIL суттєво зменшить витрати у межах діючого кредитного портфелю в інших банках та спрямує зекономлені кошти на розвиток та щорічне збільшення обсягу виробленої продукції», – зазначила Алла Власюк, фінансовий директор ПГ VIOIL.

«У минулому ми співпрацювали з VIOIL, тому залучення цієї групи на обслуговування до нашого банку було одним з пріоритетних завдань нашої команди. Доскональні знання вітчизняного ринку переробки, вміння у достатньо короткі строки структурувати складні угоди та конкурентна вартість іноземної валюти – ось основні складові, завдяки яким стала можливою реалізація цього проекту», – розповіла Алла Бініашвілі, член правління АТ «ОТП Банк».

Група компаній VIOIL – один з найпотужніших виробників рослинних олій в Україні, яка експортує продукцію в понад 60 країн світу. До складу активів групи входять вісім елеваторів та три монокультурні ОЕЗи загальною потужністю переробки 1,1 млн тон на рік. Продукція заводів компанії відповідає всім стандартам якості країн Європейського Союзу та СНД, китайського CIQ, а також іншим світовим стандартам якості харчових продуктів. Група VIOIL отримала сертифікат екологічної стійкості та викидів парникових газів (ISCC), який дозволяє застосовувати її ріпакову олію для виробництва біопалива.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу