ОТП Банк розробив унікальний аромат «COnfiDEnce» для своїх клієнтів

ОТП Банк розробив унікальний аромат «COnfiDEnce» для своїх клієнтів

ОТП Банк розробив унікальний унісекс аромат «COnfiDEnce» для своїх клієнтів.

Ароматична композиція відкривається нотами мандарину, вербени й базиліку, у нотах «серця» звучить злегка терпкий неролі, завершується композиція базовими нотами амбри, кедру та рожевого дерева.

«COnfiDEnce» було презентовано під час саміту преміальних менеджерів банку, який відбувся у Hyatt Regency у Києві. Як зазначив під час заходу член правління з розвитку роздрібного бізнесу ОТП Банку Олег Клименко, «назва аромату абсолютно точно розкриває наші цінності у взаєминах із клієнтами. Найбільше у діловому світі цінується довіра, тому для нас партнерство – це побудова відносин на основі довіри, щирості й поваги».

За словами О.Клименка, аби спілкування банку з клієнтами було максимально прозорим та ефективним планується щороку розширювати спектр відчуттів, які задіяні у комунікації. «Ми візуально презентуємо продукти і послуги, спілкуємося з клієнтами особисто. Тепер ми розкриємо секретний код нашого спільного успіху у ароматі «COnfiDEnce». Це приголомшливо насичений парфумерний симбіоз цитрусових, деревних та ароматичних акордів. Стильний та надихаючий, він наповнює зсередини і дарує відчуття особливості», — наголосив він.

Як розповіла під час саміту директорка департаменту з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею ОТП Банку Леся Сирота, аромат «COnfiDEnce» буде презентовано преміальним клієнтам банку у вигляді ексклюзивних та унікальних подарунків, які візьмуть участь в ексклюзивному промо від ОТП Банку та Mastercard «Вирізняйся преміально з Secret Box».

«Преміальні клієнти завжди були у центрі нашої уваги. Першу в Україні преміальну картку Mastercard World було випущено саме в ОТП Банку. Цього року наш банк став першопрохідцем на українському ринку, пропонуючи брокерські послуги із придбання цінних паперів на міжнародних біржах. Тож не дивно, що обслуговування VIP-клієнтів в Україні асоціюється з ОТП Банком і саме він пропонує для клієнтів настільки унікальну річ як «COnfiDEnce», — зазначила Л.Сирота.

Для того, щоб взяти участь у промо і познайомитися із ароматом «COnfiDEnce», необхідно мати або відкрити преміальну картку Mastercard World Black Edition або Mastercard World від ОТП Банку, підтвердити участь у промо шляхом реєстрації за посиланням та оплачувати за допомогою цієї картки щонайменше дві покупки на тиждень на суму від 500 грн одним чеком.

Щотижня банк розігруватиме від 10 різних подарунків із Secret Box, що матимуть аромат «COnfiDEnce». Вручення кожного подарунку здійснюватиметься у будь-якій зручній для клієнта локації. Промо триватиме до 6 березня 2022 року.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу