ОТП Банк подарував третій у 2021 р. автомобіль своєму клієнту у межах акції «Автозабава 3.0»

ОТП Банк подарував третій у 2021 р. автомобіль своєму клієнту у межах акції «Автозабава 3.0»

 ОТП Банк подарував своєму клієнту – переможцю акції «Автозабава 3.0» Костянтину Корсуну автомобіль Volkswagen T-Roc 2021. Це вже 13-та автівка, яку банк розіграв за час існування акції, і третє авто у цьому році.

Голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий привітав переможця акції, який приїхав за виграшем разом з родиною – дружиною і двома дітьми, та передав йому ключі від нового автомобіля. «Дякую за те, що ви з нами, і сподіваюся, що наш подарунок неодмінно стане вам у пригоді. Зокрема, ви зможете частіше виїжджати в автомандри із вашою прекрасною сім’єю та отримувати незабутні емоції», – наголосив він.

К. Корсун активно користується різними продуктами банку з 2016 року, наразі є преміальним клієнтом. «Бракує слів, аби передати те хвилювання, яке я переживаю зараз. Це дуже несподіваний, дуже приємний і більш ніж вчасний подарунок», — відзначив він під час нагородження.

Акція ОТП Банку та MasterCard «Автозабава 3.0» продовжує традицію материнського банку в Угорщині, який розігрує автомобілі серед своїх клієнтів з 1961 року. За умовами акції, у розіграші авто беруть участь клієнти банку, які відкрили депозит в гривні на суму від 10 000 грн та строком від 6 місяців або оформили кредит готівкою на суму від 10 000 грн, а також здійснили розрахунки карткою Mastercard впродовж одного етапу акції на загальну суму від 5 000 грн або еквівалент цієї суми в іноземній валюті, що розраховується за комерційним курсом банку на дату списання коштів.

«Ми проводимо «Автозабаву» три роки поспіль, і кожні два місяці один з наших клієнтів отримує чудову автівку. Клас авто щороку підвищується, а до кінця 2021 ще два Volkswagen T-Roc чекають на своїх щасливих власників. Крім того, щотижнево ми розігруємо 40 літрів бензину серед усіх зареєстрованих в акції клієнтів, тож брати участь в «Автозабаві 3.0» безперечно варто», – розповіла Леся Сирота, директорка департаменту з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею ОТП Банку.

Детальніше про умови акції від ОТП Банку та Mastercard «Автозабава 3.0» за посиланням.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу