ОТП Банк надав кредит у сумі 750 млн грн групі компаній RISOIL на будівництво пірсу

Наприкінці липня поточного року АТ «ОТП Банк» та RISOIL досягли домовленості про надання групі компаній фінансування на загальну суму 750 млн грн.

Угода передбачає встановлення двох лімітів: інвестиційного та кредитної лінії на поповнення обігових коштів.

Очікується, що за рахунок залучених інвестицій RISOIL завершить будівництво двостороннього пірсу на зерновому терміналі в порті «Чорноморськ» на стику 10-го та 11-го причалів. У результаті реалізації проекту у групи компаній з’явиться можливість обробляти одночасно два судна класу Panamax (із осадкою до 15 м) зі швидкістю завантаження до 3 тис. тон/год, зберігаючи при цьому вже досягнуті показники з перевалки вантажів на причалах.

«Реалізація проекту дозволить залучити до МТП «Чорноморськ» нові вантажопотоки і, відповідно, збільшити вантажообіг компанії (на 60 тисяч тон на добу) та надходження до державного бюджету, а також створити нові робочі місця. Приємно відзначити, що ОТП Банк готовий кредитувати RISOIL на прийнятних умовах і тим самим створює сприятливі умови для розвитку нашого бізнесу в Україні», - підкреслив генеральний директор терміналів групи компаній RISOIL Євген Садовий.

«Фінансування аграріїв та широкого спектру напрямкiв, пов’язаних з агро (виробництво, переробка, зберiгання, логicтика, торгiвля, тощо), було і залишається одним із пріоритетних напрямів розвитку корпоративного бізнесу ОТП Банку. Угода з RISOIL стала ще одним підтвердженням цього. Ми будемо активно нарощувати корпоративний кредитний портфель в цільових напрямках для фінансово стабільних позичальників з гарною репутацією на ринку. Також для нас важливо, коли позичальники за допомогою ОТП Банку переходять на новітні технології та рішення, що забезпечують зниження або відсутність негативного впливу на навколишнє середовище, саме так як це передбачено проектом RISOIL», — зазначила Алла Бініашвілі, член правління з розвитку корпоративного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Група агропромислових компаній RISOIL заснована компанією RISOIL S.A. (створена в в 2000 році в Женеві, Швейцарія). За роки свого розвитку компанія створила офіси та виробництва в ряді країн Європейського Ссоюзу, Україні, Грузії.

Група входить до ТОП-5 морських зернових терміналів України, щорічно перевантажуючи 3 мільйони тонн зерна та 1,5 мільйона тонн олії через порти «Чорноморськ», «Південний» та надає наступний спектр послуг:

  • торгівля зерновими та олійними культурами;

  • перевалка, зберігання та переробка агропромислових продуктів.

  • забезпечення логістики олії, насипних і генеральних вантажів у портах Чорного моря;

Існуюча структура та ресурси компанії дозволяють їй бути стабільною, ефективною, динамічно розвиватися та чітко розуміти перспективи та мати можливість реагування на зміни світового ринку.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу