ОТП Банк запускає освітній проєкт для студентів та молодих спеціалістів

ОТП Банк запускає освітній проєкт для студентів та молодих спеціалістів

ОТП Банк спільно з українськими ВНЗ та провідними компаніями запускає освітній проєкт OTP CoLab для студентів та молодих фахівців за напрямками бізнес-аналітик, developer IOS/Android, Java-розробник.

Для набуття необхідних професійних навичок учасники проєкту зможуть безкоштовно пройти навчання за індивідуальною програмою, яку визначатимуть провідні експерти ОТП Банку за підсумками інтерв'ю. Курс триватиме від 1 до 3-х місяців. За підсумками навчання випускники OTP CoLab отримають дипломи та матимуть можливість проходження практики, а також працевлаштування в ОТП Банку. 

Для того, щоб взяти участь у OTP CoLab достатньо заповнити анкету на сторінці проєкту та пройти інтерв'ю з експертом. 

Про навчання:

Студенти спеціалізації аналітики/бізнес-аналітики у співпраці з Міжнародним університетом фінансів та компанією DataBi зможуть отримати курс навчання за темами:

  • Бізнес-аналітика та Великі дані – МУФ

  • Exсel бізнес-аналіз та прогнозування - DataBi

  • POWER BI сервіс для бізнес користувачів - DataBi

  • SQL для бізнес-аналізу - DataBi

та інші.

Для Developer та Java-розробників будуть обрані програми для вивчення та отримання практичних навичок у провідних компаніях України, таких як Luxoft.

До процесу навчання будуть залучені провідні експерти, які надаватимуть практичні кейси та цікаві проєкти для реалізації.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу