Відділення ОТП Банку в Черкасах відкрилося для клієнтів після реновації

Відділення ОТП Банку у центрі Черкас (вул. Лазарєва, 6) відкрилося для клієнтів після кардинальної реновації. Відтепер відділення має вдвічі більшу площу, покращені умови для обслуговування юридичних осіб, велику зону депозитарія з індивідуальними сейфами для преміального обслуговування.

На урочистому відкритті відділення 18 серпня був присутній міський голова Анатолій Бондаренко, який і розрізав зелену стрічку, директор з роздрібних продажів та розвитку мережі ОТП Банку Леся Сирота, ділові партнери та ключові клієнти банку.

Як повідомила Л.Сирота, «після реновації наше відділення в місті Черкаси стало неймовірно просторим, світлим, затишним і водночас стильним. Відділення надає весь спектр банківських послуг європейського рівня всім клієнтам, і в той же час вирізняємося унікальними продуктами, які представлені лише в нашому банку, до прикладу: у нас краща програма для пенсіонерів з окремим консьєрж сервісом і ми перші та наразі єдині в Україні, хто розпочав купівлю акцій компаній на міжнародних ринках, у т.ч з індексу Dow Jones та S&P500», — підкреслила вона.

За словами керуючої відділення Інни Гібало, «сьогодні відділення ОТП Банку у Черкасах обслуговує більшість ключових клієнтів міста – юридичних осіб. Клієнтопотік у відділенні один з найбільших в Україні. Ми є лідером кредитування авто з пробігом, активно пропонуємо іпотечні кредити, адже ОТП Банк є учасником державної програми «Доступна іпотека 7%», що дуже актуально для міста, яке швидко розбудовується. Тож ми раді бачити усіх мешканців міста у відремонтованому відділенні».

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу