ОТП Банк змінює регламент прийняття заяв на продаж валюти від юридичних осіб та ФОП

ОТП Банк змінює регламент прийняття заяв на продаж валюти від юридичних осіб та ФОП

З 20 серпня ОТП Банк змінює регламент прийняття заяв на продаж валюти від юридичних осіб та приватних підприємців (крім продажу на умовах «сьогодні.терміново»).

Якщо раніше такі заяви приймалися з 09:30 до 11:30 для здійснення продажу у той же день, то тепер їх можна подавати до 17:30 та отримати того ж дня гривню. Таким чином, юридичні особи та фізичні особи – підприємці будуть менш обмежені в термінах подачі заяв на продаж валюти і зможуть надавати їх протягом усього операційного часу.

За словами директора департаменту корпоративних продуктів та сервісу Тетяни Матійко, «регламент було змінено за результатами регулярних опитувань клієнтів, оскільки ОТП Банк завжди прагне бути найкращим для своїх клієнтів».

Отже, з метою забезпечення найкращого сервісу за валютними операціями, ОТП Банк вже зараз пропонує клієнтам: сервіс попереднього розгляду та консультаційної допомоги при підготовці документів для валюто обмінної операції, покупку та платежі в тому числі за новими валютними контрактами у день їх надання до банку, можливість надавати документи за валюто обмінними операціями в онлайн режимі, використовуючи систему клієнт-банк, без необхідності відвідувати відділення банку.

Кожний клієнт, юридична особа має можливість звернутись до персонального менеджера або спеціалізованого відокремленого контакт-центру для юридичних осіб та отримати відповідь на будь-яке питання стосовно роботи клієнта з ОТП банком.

«Ми не зупиняємось на шляху покращення сервісу для клієнтів, тож було прийнято рішення про розширення регламенту прийому заявок на продаж валюти. Це не відобразиться на тарифах, єдина мета – якомога повніше відповідати очікуванням клієнтів і створити для них додаткові можливості», — підкреслила Т.Матійко.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу