ОТП Банк профінансував будівництво нового свинокомплексу групою компаній «Глобино»

АТ «ОТП Банк» підписав кредитний договір з одним з найбільших виробників м`ясних виробів в Україні — ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс» — на суму 15 млн дол. США з метою фінансування будівництва  нового свинокомплексу та поповнення обігових коштів.

Будівництво нового свинокомплексу за участі ОТП Банк дозволить збільшити виробничі потужності підприємства до 300 тис. голів на рік. Введення в експлуатацію заплановано до кінця 2021 року. Кредитний договір підписано строком на 5 років.

ОТП Банк активно підтримує вітчизняних виробників та має широкий перелік банківських продуктів для агробізнесу, що включає: кредитування на поповнення обігових коштів, інвестиційне кредитування, зокрема фінансування будівництва виробничих потужностей, елеваторів, фінансування/рефінансування витрат пов’язаних з придбанням обладнання, оновлення виробничої техніки, тощо. Банк пропонує широкий спектр партнерських програм для агровиробників, що передбачають пільгові умови придбання техніки, обладнання, засобів захисту рослин та добрив. Перелік партнерів налічує більше 30 компаній.

«Завдяки великій ланці продуктів та глибинного розуміння потреб агроклієнтів ОТП Банк продовжує розширювати свою присутність у фінансуванні галузі та підтверджує звання «Кращий банк для Аграріїв» згідно з Global Banking&Finance Award 2021. Так, за перші 5 місяців 2021 року ОТП Банк підписав близько 3 млрд гривень кредитних угод з агрокомпаніями», – прокоментувала Ольга Волкова, директор департаменту продажів середнім та малим корпоративним клієнтам ОТП Банку.    

Детальніше про співпрацю ОТП Банку з агробізнесом за посиланням: https://www.otpbank.com.ua/agribusiness/.

Група компаній «Глобино» – один з провідних виробників ковбасних та м’ясних виробів на ринку України, організований в 1998 році.

На сьогодні у вертикально інтегровану структуру групи входять підприємства, які забезпечують замкнутий виробничий цикл  виробництва і продажу готової продукції:

Збільшення та модернізація виробничих потужностей у поєднанні з ефективним менеджментом забезпечують сталий розвиток підприємства. Постійно розширюючи асортимент продукції під ТМ «Глобино», група закріпила за собою лідируючі позиції на вітчизняному продовольчому ринку.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу