ОТП Банк запровадив кредит на розмитнення автомобілів з європейською реєстрацією

ОТП Банк пропонує кредит на розмитнення автомобілів з європейською реєстрацією для фізичних осіб, що було розроблено за запитом Всеукраїнської громадської організації «Авто Євро Сила» - ініціатором та головним лобістом змін у митне та податкове законодавство щодо пільгового розмитнення автомобілів з європейською реєстрацією. Про це повідомив на спільній прес-конференції член правління з розвитку роздрібного бізнесу ОТП Банку Олег Клименко.

Згідно з умовами ОТП Банку, програма підбирається індивідуально під клієнта протягом п’яти хвилин. Сума кредиту на розмитнення автомобілів може коливатися від 5 тис. грн до 75 тис. грн, строк кредиту становить 36 або 60 міс., процентна ставка – 0,01% річних у першій місяць та 36% річних починаючи з другого місяця дії кредитного договору за умови його оформлення до 15 липня п.р. Комісія за оформлення кредиту – 3%, щомісячна комісія- відсутня.

Кредит надається готівкою на розмитнення вживаних автомобілів з європейською реєстрацією, старше п’яти років, які було ввезено на територію Україні до кінця 2020 року та буде розмитнено на умовах, передбачених змінами до Податкового та Митного кодексів законами України від 15.04.21 р. (законопроєкти № 4643-д, № 4644-д).

Детальніше про кредити ОТП Банку на розмитнення автомобілів– за посиланням

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Всеукраїнська громадська організація «Авто Євро Сила» (ВО ГО «АЄС») https://auto-euro-sila.com.ua/ створена у вересні 2016 року, заради досягнення доступного розмитнення для кожного українця, а також захисту власників автомобілів на європейських номерах.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу