ОТП Банк розпочав фінансування аграріїв на придбання дронів

ОТП Банк розпочав фінансування аграріїв на придбання дронів

У розпал аграрного сезону ОТП Банк розширює пропозиції для агровиробників, а саме – у межах спільної програми з компанією UKRAVIT розпочав надавати фінансування українським фермерам на придбання дронів, що дозволяють вносити добрива та засоби захисту з повітря.

Такий спосіб обробки рослин є сучаснішим, ніж за допомогою причепних чи самохідних оприскувачів, які наносять механічні ушкодження рослинам, потребують паливо та не можуть працювати на мокрому ґрунті. 

Цією пропозицією ОТП Банку вже скористалися три фермерських господарства, які отримали кошти на придбання чотирьох дронів на загальну суму 2,56 млн грн. 

«Ми постійно працюємо над продуктовою лінійкою для агровиробників, оскільки агросектор є одним з пріоритетних як для української економіки, так і для ОТП Банку, – зазначив начальник відділу «ОТП Агро Фабрика» Іван Єрко. — Перевагою нової пропозиції є те, що фермерам не потрібно оформлювати дрони у заставу та страхувати їх, фінансування надається під заставу аграрних розписок, а в сумі до 3 млн грн – взагалі без застави». 

Серед базових вимог до позичальників – ведення діяльності в агрогалузі понад три сезони та земельний банк від 400 га. Сума фінансування, що надається, може становити від 2 до 15 млн грн.

Як відзначив CFO UKRAVIT Олександр Ільїн, «сучасне виробництво вимагає дедалі більше новітніх ресурсів. Й наше спільне з партнерами завдання – забезпечити аграріям локальні та комфортні умови для їх придбання. Ми намагаємося максимально розширити спектр продуктів та сервісів, які можуть знадобитися нашим клієнтам для ефективного господарювання та одержання стабільно високих прибутків». 

ОТП Банк є банком-партнером корпорації UKRAVIT, і в межах спільної програми UKRAVIT Finance надає кредити аграріям на придбання мікродобрив, насіння, засобів захисту рослин і дронів.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу