Укргазбанк увійшов до ТОП-20 "Найуспішніших українських брендів"

Укргазбанк увійшов до ТОП-20 "Найуспішніших українських брендів"

Укргазбанк став єдиним українським банком, що увійшов до ТОП-20 "Найуспішніших українських брендів" за рейтингом журналу «ВЛАСТЬ ДЕНЕГ»

Експерти рейтингу відзначили стрімкий розвиток Банку після обрання ним стратегії Green Banking, про що нині свідчить статус лідера у підтримці екологічно-чистих проектів. Так, ЕКОбанк першим у країні почав впроваджувати ЕКОстандарти у виробництво, транспорт, енергетику та повсякденне життя, і наразі фінансування «зелених» проектів сягає понад 30% загального кредитного портфелю Банку.  
Цього року Укргазбанк став першим українським банком, який здобув перемогу в номінації «Кращий банк з питань сталого фінансування в Центральній і Східній Європі» рейтингу Award for excellence, складеного авторитетним фінансовим виданням Euromoney. Церемонія нагородження за участі голови правління Укргазбанку Кирила Шевченка відбулася 10 липня в Лондоні.

Крім того, експерти рейтингу відзначили, що нині Укргазбанк– це надійний та динамічний банк, що входить до п’ятірки найбільших банків України за обсягом активів, а також лідер за приростом депозитного портфелю. А отже, клієнти довіряють Укргазбанку, а банк, в свою чергу, пропонує найвигідніші процентні ставки та якісні умови надання банківських послуг.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу