НБУ покарав Банк 3/4 та інших штрафами за фінмоніторинг

НБУ покарав Банк 3/4 та інших штрафами за фінмоніторинг

Національний банк у квітні застосував до двох банків та шести небанківських фінансових установ заходи впливу за порушення у сфері фінмоніторингу.

Банк 3/4 отримав від НБУ штраф у розмірі 10 млн грн за неналежне виконання обов’язку забезпечувати моніторинг фінансових операцій клієнта на предмет відповідності таких фінансових операцій наявній у суб’єкта первинного фінансового моніторингу інформації про клієнта, його діяльність та ризик, включаючи в разі необхідності інформацію про джерело коштів, пов’язаних з фінансовою операцією.

Універсал Банк отримав лише письмове застереження за подання на запити спеціально уповноваженого органу з порушенням встановленого строку як додаткової інформації, так і додаткової інформації, необхідної для виконання ним запиту, що надійшов від уповноваженого органу іноземної держави, зокрема інформації з обмеженим доступом.

ТОВ "ФК "Монблан Фінанс" було анулювани ліцензії на діяльність фінансової компанії з правом надання фінансових послуг, а саме надання коштів та банківських металів у кредит, факторинг, за відмову у проведенні Національним банком виїзної перевірки.

ТОВ "ФК "Фенікс" (мережа City24) отримав штраф у розмірі 6 млн 326,1 тис. грн за неналежне виконання обов’язку забезпечити належну організацію та проведення первинного фінансового моніторингу.

ТОВ "1 Безпечне агентство необхідних кредитів" отримало штраф у розмірі 2 млн 328,336 тис. грн за неналежне виконання обов’язку забезпечити належну організацію та проведення первинного фінансового моніторингу.

ТОВ "ФК Актівітіс" отримало штраф у розмірі 595 тис. грн за неналежне виконання обов’язку розробляти, впроваджувати внутрішні документи з питань ПВК/ФТ, а також у частині неналежного розроблення у внутрішніх документах з питань ПВК/ФТ процедур, достатніх для забезпечення ефективного управління ризиками, тощо.

ПрАТ "СК "Арсенал Страхування" отримало штраф у розмірі 255 тис. грн за неналежне виконання установою обов’язку з урахуванням вимог законодавства розробляти, впроваджувати внутрішні документи з питань ПВК/ФТ, тощо, а також – письмове застереження.

ТОВ "АльфаФінанс" отримало письмове застереження за неподання до Національного банку звітності з питань ПВК/ФТ у визначені строки.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу