Нафта WTI подешевшала до шестирічного мінімуму

Вранці ф'ючерси на Brent подешевшали на $0,49 до $54,18 за барель, а ф'ючерси на WTI - на $0,63 до $44,21, раніше впавши до мінімальної з березня 2009 року позначки $43,57.

Китай користується низькими цінами для поповнення стратегічних запасів, через що імпорт досяг рекордних значень, незважаючи на уповільнення економічного зростання, але аналітики говорять, що нові складські потужності з'являться лише через кілька місяців.

"Хоча запаси (в Китаї), ймовірно, будуть зростати за рахунок низьких цін, поповнення стратегічних запасів буде перешкоджати брак складських потужностей. Втім імпорт може підвищитися через кілька місяців напередодні відкриття нового сховища для стратегічних запасів", - сказала аналітик FGE Венді Йоп.

Аналітики також відзначають наповнення нафтосховищ в США.

"На настрій інвесторів вплинули прогнози Міжнародного енергетичного агентства, що США можуть повністю заповнити нафтосховища, і припущення, що світова видобуток в лютому виросла на 1,3 мільйона барелів на добу в порівнянні з минулим роком до 94 мільйонів барелів", - йдеться у звіті ANZ.

У звіті банку Morgan Stanley говориться, що нафтові компанії США відновлять видобуток на свердловинах, зупинених через холоди. На думку банку Goldman Sachs, скорочення числа діючих бурових установок у США викличе лише незначне зниження видобутку у другому кварталі.

На ринок також впливає зміцнення долара: курс євро на торгах в Азії впав до мінімального рівня з січня 2003 року $1,0457.

За матеріалами Reuters

 

Теги #WTI #счет

Присоединяйтесь