НБУ оштрафував сервіс мікрокредитів CreditKasa за порушення вимог до реклами

НБУ оштрафував сервіс мікрокредитів CreditKasa за порушення вимог до реклами

Національний банк виявив факт порушення ТОВ "Укр Кредит Фінанс" (ТМ CreditKasa) законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг у частині, що регулює рекламу у сфері фінансових послуг. Компанію оштрафували на 85 тисяч гривень.

Про це повідомляє пресслужба регулятора.

Йдеться про порушення вимог Законів України "Про споживче кредитування" та "Про рекламу", а також Положення про інформаційне забезпечення фінансовими установами споживачів щодо надання послуг споживчого кредитування, у частині реклами споживчого кредиту.

Зазначається, що Національний банк застосував до ТОВ "Укр Кредит Фінанс" захід впливу у вигляді штрафу у мінімальному розмірі 85 000 грн.

Відповідне рішення 17 червня ухвалив Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг.

Нагадаємо, Національний банк України застосував до ТОВ “Фінансова компанія “Голден Коін” захід впливу у вигляді вимоги про вжиття заходів, спрямованих на усунення (виправлення) виявлених під час нагляду порушень та приведення діяльності у відповідність до вимог законодавства України, зокрема у зв’язку з неподанням до Національного банку звітності за I квартал 2024 року.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу