Владимир Прыдка: «Завдяки BankID виникнуть електронні майданчики фінансових консультантів»

Владимир Прыдка: «Завдяки BankID виникнуть електронні майданчики фінансових консультантів»

В ходе круглого стола «Система BankID – необходимая реальность для современного банка» директор операционного департамента Форвард Банка Владимир Прыдка рассказал о том, как проект BankID может активизировать небанковский финансовый рынок.



 


– Спасибо. Обращаюсь к Владимиру Прыдке. Насколько вам интересно участие в проекте BankID и какой толчок это даст для развития транзакционного бизнеса?

Владимир Прыдка: Хотів би подякувати Національному банку. Як кажуть, хороший початок – це половина справи. Усі ми розуміємо, що таке банкінг. Це максимально ефективна взаємодія між нашими фінансовими компаніями і клієнтом. І кожен клієнт насамперед хоче отримати якісний сервіс у банку, в якому він обслуговується. Коли у нас як споживачів виникає потреба у купівлі, скажімо, побутової техніки, ми заходимо на якійсь інтернет-агрегатор-сайт, виставляємо параметри і відповідно до них отримуємо пропозиції.

Майбутнє BankID саме в тому, що ми як клієнти – потенційні споживачі банків (а ми усі у банках вже ідентифіковані, бо кожен там має або зарплатну картку, або пенсійну, соціальну) можемо зайти і сказати, що в нас виникла потреба в якомусь продукті – чи то кредиті, чи то депозиті, чи у здійсненні якоїсь транзакції. І задавши потрібні критерії, споживач може вибрати той банк, який запропонує йому система. Умовно кажучи, це будуть електронні майданчики фінансових консультантів, які виступатимуть агрегаторами для здійснення різних послуг як від банків, так і від фінансових компаній. Зрозуміло, що разом з цим ростиме транзакційний бізнес, і клієнт зможе сам вибирати, які йому банки використовувати для здійснення якоїсь транзакції.

– Спасибо вам. Следующий вопрос: кто заработает на внедрении BankID, на кого лягут затраты по подключению системы – на банки или на клиентов?

Владимир Прыдка: На мою думку, затрати повинні нести, звичайно, банки. Адже якщо банк розробляє якійсь продукт, він передбачає у майбутньому на ньому заробляти, і, відповідно, основні інвестиції будуть з боку банків. А в подальшому це буде просто інструментарієм заробітку від кількості транзакцій.

Подписывайтесь на финансовые новости FinClub в соцсетях Twitter и Facebook.

Присоединяйтесь