Клієнти Укрсиббанку зможуть спілкуватися з менеджерами виключно онлайн

Клієнти Укрсиббанку зможуть спілкуватися з менеджерами виключно онлайн

Фізособам та представникам бізнесу потрібно буде обрати, який формат комунікації – онлайн чи офлайн – для них зручніший.

«Ми активно впроваджуємо нову модель комунікації клієнтів із банком. Наразі в нас формується команда менеджерів, які будуть працювати з клієнтами повністю віддалено на спеціальній онлайн-платформі», – розповів заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу Укрсиббанку Андрій Кашперук щорічному рейтингу «25 провідних банків України».

Кожен клієнт зможе обрати формат обслуговування: класичний, коли він матиме змогу прийти у відділення до свого менеджера, чи дистанційний. Зараз у банку працюють 100 віддалених менеджерів, які обслуговують, окрім клієнтів роздрібного і преміального бізнесу, близько тисячі представників МСБ.

«Наша мета – до початку 2024 року збільшити кількість менеджерів до 164, кількість клієнтів МСБ, яких вони обслуговують, – до 2 тисяч, а до 2025 року – до 5 тисяч», – поділився планами банкір.

Наступного року банк планує нарощувати обсяги кредитування бізнесу, в тому числі за програмою «5-7-9%». «Навіть якщо зараз ми не зможемо задовольнити весь попит, то зробимо велику роботу на майбутнє: працюватимемо над розробкою скорингової моделі, яка дасть нам змогу швидко розпочати видачу великої кількості кредитів бізнесу після закінчення війни», – пояснив Андрій Кашперук.

До кредитування після війни потрібно готуватися під час війни. «Основою будь-якої скорингової моделі є історичні дані, тому, щоб накопичити достатню кількість інформації, починати кредитувати потрібно вже сьогодні», – зазначив він.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу