KPMG семінар «Нові вимоги регулятора для керівництва та контролюючих функцій банку – шляхи до виконання з користю для бізнесу»
Компанія KPMG в Україні проведе семінар «Нові вимоги регулятора для керівництва та контролюючих функцій банку – шляхи до виконання з користю для бізнесу»
Дата: 26 квітня 2018 р.
Привітальна кава і неформальне спілкування: 14:30 – 15:00
Семінар: 15:00 – 18:00
Адреса: м. Київ, вул. Московська, 32/2, БЦ «Сенатор», пов. 17
Необхідність посилення корпоративного управління та підвищення культури ризиків у банках є однією з основних сфер, на яку спрямовані зусилля банків і на яку звертає особливу увагу Національний Банк України. З метою посилення корпоративного управління та створення єдиних правил гри для всіх банків у 2015 році Базельський Комітет затвердив “Принципи корпоративного управління для банків”, які стали основою для нових вимог європейського регулятора.
У руслі цих наглядових тенденцій НБУ розробляє нові вимоги до корпоративного управління. Вони посилюють роль Наглядової Ради та контрольних функцій банку, зокрема комплаєнсу та внутрішнього аудиту. Управління ризиками комплаєнсу набувають більш широкого значення, ніж виключно AML та FATCA. Оцінка зрілості служби внутрішнього аудиту набула великого значення, у тому числі на рівні нормативних вимог.
FinClub сообщал о том, как Украина должна выполнять американский закон FATCA.
Також НБУ розпочав оцінку колективної відповідності Наглядової Ради та Правління банків, на підставі якої будуть надані рекомендації, обов’язкові до виконання протягом 90 днів.
Наш семінар допоможе підвищити обізнаність щодо вимог регулятора, виділити етапи, що є першочерговими для впровадження банками, зрозуміти взаємозв’язок між виконанням пруденційних вимог та підвищенням ефективності діяльності, знайти відповіді на першочергові питання та отримати практичні поради щодо впровадження нових вимог.
Участь у семінарі є безкоштовною (не більше 2 осіб від одного банку) за умови попередньої реєстрації.
Програма включатиме такі питання:
- Організація комплаєнс-функції в банку (що таке комплаєнс, кращі світові практики, регуляторні вимоги, практичний кейс побудови комплаєнс функції)
- Оцінка НБУ колективної відповідності Наглядової Ради та Правління банків
- Незалежна оцінка зрілості служби внутрішнього аудиту
Інформація про доповідачів:
Олексій Філіпов – Менеджер групи консультантів з управління фінансовими ризиками, KPMG в УкраїніОлексій має більш ніж 13-річний досвід у сфері управління фінансовими ризиками у провідних українських банках. До того, як приєднатися до команди KPMG, Олексій обіймав посаду начальника відділу методології з управління ризиками в комерційних банках в Департаменті методології Національного Банку України.
Олена Тарасенко – старший консультант з управління фінансовими ризиками, KPMG в Україні
Олена має більш ніж 8-річний досвід проведення перевірок дотримання банками пруденційних вимог європейського та локального регуляторів. До того, як приєднатися до команди KPMG, Олена обіймала посаду заступника начальника відділу методології в Департаменті інспекційних перевірок банків Національного Банку України.
Олена Макаренко – старший менеджер з управління ризиками шахрайства та корупції, лідер KPMG Insight Academy, KPMG в Україні
Олена має більш ніж 25-річний досвід роботи, 8 з яких займається проектами з розслідування та вибудови системи управління ризиками шахрайства та корупції. Має досвід локальних та міжнародних проектів щодо організації та аналізу систем комплаєнс для компаній з різних галузей. Також Олена має більш ніж 10-річний стаж роботи в українських системних банках.
Олена Ісаєва – директор з управління ризиками шахрайства та корупції, KPMG в Україні
Олена має більш ніж 10-річний досвід роботи в оцінці бізнес-ризиків, внутрішнього контролю та аналізі бізнес-процесів на відповідність вимогам локального та міжнародного законодавства, розробці та оптимізації функції комплаєнс. Керує проектами щодо аналізу та вибудови функції внутрішнього аудиту для компанії різних галузей.
Робоча мова: українська, російська.
Інформаційний партнер – НАБУ.
У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся за адресою Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. або за телефоном +380952958435.
ТОП-новини