Legal Cybersecurity Forum

Legal Cybersecurity Forum

Цифровий світ стає реальним, коли постає питання безпеки. І хоча нині український бізнес частіше переймається через податкові та інші перевірки, недооцінювати невидимі загрози надто ризиковано.

Експерти з інформаційної безпеки переконані, що саме кіберзагрози є визначальними для бізнесу сьогодні, а коло потенційних жертв постійно розширюється за рахунок малого та середнього бізнесу — великі компанії вже дбають про свою інформаційну захищеність.

Звідки чекати загрози, чому важливо підвищувати інформаційну грамотність персоналу, яка роль у цьому процесі відводиться юристам, що сьогодні допомагає вибудувати міцний периметр кіберзахисту, чим держава може сприяти інформаційній безпеці бізнесу — на ці та багато інших запитань дадуть відповіді експерти з інформаційної безпеки, юристи-інхауси та адвокати, парламентарі, представники СБУ, кіберполіції та інших профільних відомств держави під на Legal Cybersecurity Forum, який відбудеться на початку Європейського місячника з кібербезпеки. 

Програма та реєстрація доступні за посиланням: pravo.ua/event/cyber

Для представників бізнесу (CEO, CFO, CMO, директорів юридичних департаментів підприємств) діє знижка — 50 %

Дата проведення: 2 жовтня 2019 року

Час проведення: 09:00–18:00

Місце проведення: готель «Прем’єр Палас» (м. Київ, бульв. Т.Шевченка/вул. Пушкінська, 5-7/29)

Організатор: газета «Юридическая практика»

Генеральний партнер: Asters

У рамках Форуму буде розглянуто такі питання:

  • Державна політика у сфері кібербезпеки в Україні
  • Секторальна кібербезпека
  • Кіберпорушення
  • Управління кіберризиками

 

Контакти:

Наталія Булко ─ продаж квитків

(067) 238-83-08, e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Ірина Гончар ─ координатор Форуму

(067) 924-69-60, e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Вікторія Черкасова ─ івент-менеджер

(097) 616-76-19, e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь