VI Форум по реструктуризации и банкротству

VI Форум по реструктуризации и банкротству

18 травня в Києві відбудеться VI Форум із реструктуризації та банкрутства

У зв’язку з встановленням у місті Києві посилених карантинних заходів, VI Форум із реструктуризації та банкрутства перенесено на 18 травня 2021 року

Нагадаємо, VI Форум із реструктуризації та банкрутства акредитовано Національною асоціацією адвокатів України на 8 балів.

Якими будуть економічні та правові реалії економічних взаємин, чи будуть кредитори більш лояльними до боржників з огляду на спільні проблеми або, навпаки, агресивніше вимагатимуть сплатити рахунки? Які механізми збереження бізнесу будуть ефективними? Наскільки вигідними стануть банкрутство і ліквідація для всіх учасників і як держава реально допомагатиме бізнесу?

На всі ці запитання дадуть відповіді експерти – спікери VI Форуму із реструктуризації та банкрутства «Юридичної практики» вже 18 травня 2021 року.

Умови участі у Форумі та отримання залікових балів вказано на сторінці заходу

Бали нараховуються тільки за попередньої реєстрації адвоката на сайті Центру акредитації НААУ. Загальна кількість залікових балів – 8. У разі недотримання цих умов адвокатом – учасником Форуму адвокатські бали нараховано не буде. Видавництво «Юридична практика» не несе відповідальності за недотримання цих умов.

Організатор: газета «Юридична практика»

Генеральний партнер: ЮК EQUITY

Експертна партнер: ЮК «Алексєєв, Боярчуков і Партнери»

Професійний партнер: L.I.Group

Стратегічний партнер: ADER HABER

У фокусі Форуму:

  • Розвиток інституту неплатоспроможності в Україні

  • Банкрутство юридичних осіб

  • Відновлення платоспроможності фізичних осіб

  • Професія арбітражних керуючих

Контакти:

Сергій Саченко, координатор Форуму

(095) 301-85-83, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Наталія Булко, оплата участі

(067) 238-83-08, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Мар’яна Скорук, івент-менеджер

(067) 292-38-72, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

Подписывайтесь на новости FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь