Картка Travel від Альфа-Банку Україна виходить на новий рівень 2.0

З 11 жовтня 2019 року популярна картка Альфа-Банку Україна для всіх, хто мріє про подорожі, – кредитка Travel – отримає додаткові привілеї преміальних карток Visa.

З картою Travel будь-яка подорож або відпустка стають доступнішими та вигіднішими. З кожної покупки, сплаченої картою, 3% витрачених коштів гарантовано повертається на бонусний рахунок власника для отримання кешбеку мандрівника. Зібраними балами можна оплатити авіа та залізничні квитки, бронювання готелів, оренду авто і покупки в багатьох інших туристичних категоріях по всьому світу.

Після оновлення карти Travel кількість безкоштовних сервісів, які роблять будь-яку подорож комфортною, зросла в 5 разів. Так протягом кожного року власнику буде доступно 10 відвідувань бізнес-залів аеропортів по всьому світу в рамках програми Lounge Key замість попередніх двох. Аналогічне зростання стосується і кількості поїздок зі знижкою 50% з UBER в аеропорт («Київ» або «Бориспіль») і назад, безкоштовної упаковки багажу в аеропорту «Бориспіль». Також власникам карти Travel надано безкоштовну можливість використовувати опцію FastLine – проходження паспортного та митного контролю без черги в аеропорту «Бориспіль», термінал D.

Клієнти Альфа-Банку, які вже є власниками карти Travel, зможуть користуватися послугами в рамках оновлення Travel 2.0 автоматично з 11 жовтня і без додаткової плати.

Послуги для мандрівників доступні в повному обсязі за умови розрахунку карткою на суму від 10 000 грн протягом 40 днів до самої поїздки. Згідно вимог Visa, в цю суму розрахунку входять всі операції покупки за допомогою карти, за якими пройшло фінансове списання в період 30 календарних днів. Зазначений 30-денний термін закінчується за 10 календарних днів до вильоту, а всі наступні операції не будуть враховані платіжною системою для надання послуги.

inf-800x200

Оновлення продукту зробило карту Travel ще більш вигідною в подорожах. З нею будь-які витрати, будь то оплата щоденного кави, новому взутті або техніки для дому, дозволяють накопичувати бали мандрівника, які можна витратити на довгоочікувану відпустку і зробити його дешевше. Карта Travel робить подорожі доступними, а її преміальний рівень - ще більш комфортними.

Присоединяйтесь