Банк «Південний» працює у звичайному режимі

Головний офіс та регіональні відділення банку «Південний» по всій Україні працюють у звичайному режимі. Банк забезпечує безперебійне здійснення платежів, інкасації та поповнення банкоматних і термінальних мереж, а також належне обслуговування клієнтів у відділеннях. Здійснюється цілодобова підтримка електронних сервісів: веб-банкінгу для  фізичних осіб MyBank, а також iFOBS – для юридичних осіб.  Усі зобов’язання перед клієнтами згідно з діючими договорами виконуються вчасно і у повному обсязі.

Банк «Південний» успішно працює на фінансовому ринку України вже 25 років і наразі займає 12-е місце в системі за розміром активів та 2-е місце у групі банків з українським капіталом за розміром активів, кредитного портфеля та коштів фізичних осіб. На сьогодні банк «Південний» має достатній рівень капіталізації і ліквідності.

Варто відзначити професійну та виважену позицію Національного банку України, який докладає максимум зусиль для забезпечення стабільності на валютному ринку, підтримки ліквідності банківської системи і мінімізації можливих ризиків.

Нагадуємо, що, згідно з офіційною заявою НБУ, українські банки є достатньо стійкими, ліквідними та капіталізованими, а запровадження воєнного стану в окремих регіонах, на думку регулятора, не створює ризиків для стабільності фінансової системи. Відповідно, Нацбанк наразі не планує запроваджувати жодних адміністративних обмежень на валютному чи грошово-кредитному ринку.

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець жовтня 2018 року нараховувала 93 відділення у 18 регіонах України.

За результатами перших 9 місяців 2018 року чистий прибуток банку «Південний» склав 186,1 млн грн, що більш ніж утричі перевищує аналогічний показник минулого року.

Присоединяйтесь