Альфа-Банк

logo header

 

 

 

 

 

Полное название: Акционерное общество "Альфа-Банк"

Лицензия НБУ №61 от 05.10.2011 

Председатель правления: Виктория Михайле

Головной офис: 03150, г. Киев, ул. Большая Васильковская, 100.

Сайт:  www.alfabank.com.ua

E-mailЭтот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Телефон: +38 (044) 490 46 00; 0 800 50 20 50

Факс: +38 (044) 490-46-01

Альфа-Банк (до января 2001 года – Киевский инвестиционный банк) основан в 1993 году. Входит в частную международную банковскую группу Альфа-Банк, объединяющую банковские учреждения в Украине, Беларуси, Казахстане, России, Нидерландах.

Единственным акционером банка по состоянию на 1 июля 2015 года являлось ABH Ukraine Limited (Кипр).

По данным Национального банка (НБУ), к 8 марта 2015 года ABH Holdings SA являлся единственным участником ABH Ukraine Limited. Михаил Фридман владел 36,47% уставного капитала ABH Holdings SA, Герман Хан - 23,27%, Алексей Кузмичев -18,12%, Петр Авен -13,76%, The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%, Андрeй Косогов - 4,08%.

На 1 июля 2015 года по размеру активов Альфа-Банк – восьмое место (40,282 млрд грн) среди 127 действовавших финучреждений.

Альфа-Банк входит в  «50 ведущих банков Украины», занимая 3-ю позицию в рейтинге 2019 года, составленном "Финансовым клубом".

Альфа-Банк Україна дарує 3000 «золота» гравцям Wargaming

Стартує акція від Альфа-Банку Україна для всіх прихильників ігор Wargaming. Нові власники однієї з кобрендових карток World of Tanks, World of Tanks Blitz або World of Warships гарантовано отримують 3000 «золота» або дублонів на свій ігровий рахунок. 

Альфа-Банк Україна оголошує листопад місяцем вигідного шопінгу

Навіщо обмежувати себе Чорною п’ятницею, якщо можна купувати вигідно весь місяць? Тому Альфа-Банк Україна оголошує Чорний листопад. З 1 листопада по 5 грудня 2019 року кредитні картки банку «працюватимуть» на вас ще завзятіше завдяки зниженій комісії на розстрочку!

Вікторія Михайльо - в рейтингу 100 найвпливовіших жінок України

Голова Правління Альфа-Банку Україна Вікторія Михайльо стала однією з 100 найвпливовіших жінок України в щорічному рейтингу ділового видання «Фокус». Уже вшосте пані Михайльо входить у число найвпливовіших жінок України. У цьому році вона відзначена в категорії «Бізнесвумен».

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк об’єдналися

Об’єднана команда Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку успішно завершила об’єднання балансів та технічні роботи, пов’язані з приєднанням Укрсоцбанку до Альфа-Банку Україна.

Рафал Ющак очолив Альфа-Банк Україна

Рафал Ющак (Rafal Juszczak) приступив до виконання обов'язків Генерального менеджера Альфа-Банку Україна, замінивши на цій позиції чеха Івана Світека. До призначення головою банку в Україні пан Ющак чотири роки очолював Альфа-Банк Білорусь, а з квітня 2019 року також входив до складу спостережної ради Альфа-Банку Україна.

«ОК, Альфа!» розширив партнерську програму для ФОП

Нещодавно до партнерської програми онлайн-банку для підприємців «ОК, Альфа!» приєдналися ще дві компанії – «Франч» та «Альфа Страхування», які надають клієнтам банку знижки до 20% на свої послуги.

Картка Travel від Альфа-Банку Україна виходить на новий рівень 2.0

З 11 жовтня 2019 року популярна картка Альфа-Банку Україна для всіх, хто мріє про подорожі, – кредитка Travel – отримає додаткові привілеї преміальних карток Visa. З картою Travel будь-яка подорож або відпустка стають доступнішими та вигіднішими. З кожної покупки, сплаченої картою, 3% витрачених коштів гарантовано повертається на бонусний рахунок власника…

Альфа-Банк Україна отримав першість за кращу цінову пропозицію для ФОП

Альфа-Банк Україна переміг у номінації «Цінова пропозиція» та посів другі місця у номінаціях «Кращий продукт» та «Сервіс» за вибором аудиторії журналу БІЗНЕС. Також Ігор Вірясов, директор з малого і середнього бізнесу Альфа-Банку Україна, увійшов у ТОП-5 кращих банкірів МСБ.
Альфа-Банк взяв участь у запуску Променю Мрій

Альфа-Банк взяв участь у запуску Променю Мрій

28 вересня 2019 року в Україні відбулась унікальна подія: запуск в космос до планетарної системи TRAPPIST-1 світлового Променю Мрій із дитячих малюнків, розкладених на пікселі. Як головний партнер проекту «Здійсни мрію», в рамках якого пройшов запуск, до свята долучився і Альфа-Банк Україна, не лише запропонувавши тематичні активності всім гостям свята…
Страница 1 из 26

Присоединяйтесь