Альфа-Банк

logo header

 

 

 

 

 

Полное название: Акционерное общество "Альфа-Банк"

Лицензия НБУ №61 от 05.10.2011 

Председатель правления: Виктория Михайле

Головной офис: 03150, г. Киев, ул. Большая Васильковская, 100.

Сайт:  www.alfabank.com.ua

E-mailЭтот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Телефон: +38 (044) 490 46 00; 0 800 50 20 50

Факс: +38 (044) 490-46-01

Альфа-Банк (до января 2001 года – Киевский инвестиционный банк) основан в 1993 году. Входит в частную международную банковскую группу Альфа-Банк, объединяющую банковские учреждения в Украине, Беларуси, Казахстане, России, Нидерландах.

Единственным акционером банка по состоянию на 1 июля 2015 года являлось ABH Ukraine Limited (Кипр).

По данным Национального банка (НБУ), к 8 марта 2015 года ABH Holdings SA являлся единственным участником ABH Ukraine Limited. Михаил Фридман владел 36,47% уставного капитала ABH Holdings SA, Герман Хан - 23,27%, Алексей Кузмичев -18,12%, Петр Авен -13,76%, The Mark Foundation for Cancer Research - 4,03%, Андрeй Косогов - 4,08%.

На 1 июля 2015 года по размеру активов Альфа-Банк – восьмое место (40,282 млрд грн) среди 127 действовавших финучреждений.

Альфа-Банк входит в  «50 ведущих банков Украины», занимая 3-ю позицию в рейтинге 2019 года, составленном "Финансовым клубом".

Альфа-Банк Україна виступив партнером NED 2019: День нового підприємця

Альфа-Банк Україна виступив партнером NED 2019: День нового підприємця

Альфа-Банк Україна та діджитал-платформа для підприємців «ОК, Альфа!» виступили партнером заходу, присвяченого Дню нового підприємця. Організатором NED 2019 виступив парк інноваційних технологій UNIT.City, що створює інфраструктуру для розвитку бізнесу в сфері високих технологій.

Альфа-Банк Україна став фінансовим партнером компанії «UKRAVIT»

Альфа-Банк Україна приєднався до програми фінансування найбільшого вітчизняного виробника засобів захисту рослин і мікродобрив — компанії «UKRAVIT». За умовами програми, аграрії можуть скористатися кредитом від Альфа-Банку Україна на покупку продукції «UKRAVIT» за ставкою від 0,01% річних з максимально спрощеною процедурою видачі кредиту.

Діджитал-платформа «ОК, Альфа!» відзначена в топ-5 кращих інтернет-банків країн Східної Європи і Центральної Азії

Міжнародна асоціація бізнес-банкірів SME Banking Club провела дослідження кращих банківських рішень для бізнесу в країнах Східної Європи і Центральної Азії - Business Online Banking 2019. За підсумками цього дослідження діджитал-платформа «ОК, Альфа!» отримала високу оцінку й потрапила до ТОП-5 кращих рішень, поряд з топовими міжнародним банками в цьому сегменті, які…

Альфа-Банк Україна до Дня Незалежності дарує кешбек та знижку на кредит готівкою

Альфа-Банк Україна вітає всіх з прийдешнім Днем Незалежності України і дарує вигідні акційні пропозиції, які будуть діяти цілих три дні. З 21 по 23 серпня при оформленні продуктів у відділеннях Альфа-Банку у подарунок – знижка на кредит готівкою, додатковий кешбек в Cash'U CLUB та багато іншого.

Альфа-Банк с "Укртелекомом" строит новый дата-центр в Киеве

Альфа-Банк (Киев) в рамках объединения с Укрсоцбанком (оба – Киев) для оптимизации и повышения эффективности дата-центров часть из них закроет, часть консолидирует, но одновременно строит новый с учетом новых требований рынка, сообщил генеральный менеджер совета банковской группы Альфа-Банка, председатель правления Укрсоцбанка Иван Свитек.

Альфа-Банк Україна увійшов до топ-50 компаній з найвизначнішими інноваціями

Журнал БІЗНЕС відстежив найцікавіші інновації, впроваджені українськими компаніями в різних галузях. У фінансовій сфері видання відзначило Альфа-Банк Україна як фінансову установу, що динамічно рухається у бік fintech і діджиталізації, співпрацюючи з платформою відкритих інновацій RE:ACTOR. У результаті цієї співпраці запроваджено чимало інноваційних рішень. Зокрема, з’явився новий продукт – онлайн-банкінг для…

Альфа-Банк Україна розпочав співпрацю з Payoneer

Альфа-Банк Україна розпочав співпрацю з Payoneer – платіжною онлайн-платформою, яка допомагає фрілансерам розвивати свій міжнародний бізнес. Це суттєво спростить і зробить більш вигідним для приватних осіб і підприємців перерахування коштів з акаунтів Payoneer на карткові та поточні рахунки в Альфа-Банку Україна.

Альфа-Банк Україна встановив відсоткову ставку за облігаціями серії S на 5-8 відсоткові періоди

Альфа-Банк Україна повідомляє про встановлення відсоткової ставки за облігаціями серії S в розмірі 18,5% річних у гривні на 5-8 відсоткові періоди (з 26.06.2019 по 23.06.2020).
Страница 1 из 25

Присоединяйтесь