Idea Bank увійшов до ТОП-5 в трьох номінаціях в рейтингу «Банки року 2019» за версією Finclub

Idea Bank, що входить в одну з найбільших у Східній та Центральній Європі фінансових груп Getin Holding SA (Польща), взяв участь у рейтингу Finclub у 5 номінаціях, і в 3 з них увійшов в ТОП-5 банків-лідерів.

Зокрема, Банк посів друге місце в номінації «Чистий банк» в категорії «Банки іноземних банківських груп». У цій номінації банки-учасники рейтингувались за показником співвідношення кредитів 1-2 класу фізичних осіб та 1-3 класу юридичних осіб до розміру кредитного портфеля за січень-листопад 2018 (за даними НБУ). У Idea Bank даний показник становив 71%.

Банк посів 3 позицію серед банків іноземних банківських груп за кількістю випущених карток. Всього за січень-вересень 2018 банк випустив 71 тис. штук нових карток (дані НБУ).

Idea Bank також став одним із лідерів за абсолютним приростом гривневих кредитів фізичних осіб за січень-листопад 2018 (дані НБУ). Приріст становив 761 млн грн, що дало змогу банку посісти 4 позицію.

Ще в 2 номінаціях банк посів 7 і 10 місце: в номінації «Ощадний банк для бізнесу» та «Прибутковий банк», відповідно, в категорії «Банки іноземних банківських груп». Абсолютний приріст гривневих депозитів юридичних осіб за січень-листопад 2018 становив +16 млн грн, а розмір прибутку за січень-листопад 2018 - 330 млн грн.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь