Ідея Банк «Банк №1 по Депозитних продуктах»

За підсумками 2018 року, «Ідея Банк»  підтвердив свою позицію «Банку № 1 по депозитних програмах», отримавши перше місце в номінації премії Prostobank Awards  від агентства «Простобанк Консалтинг» – «Кращий депозитний продукт», при визначенні переможців серед  депозитних програм аналітики агентства «Простобанк Консалтинг», враховували відсоткову ставку, мінімальну суму депозиту, періодичність виплати відсотків,  а також походження капіталу банку.

В січні 2019р. OBOZREVATEL разом із журналом «Рейтинг. Бізнес в офіційних цифрах» визначив рейтинг найнадійніших українських банків, згідно якого АТ «Ідея-Банк» увійшов в ТОП-10 найбільш надійних банків, а отже засвідчив одні з кращих результатів  за такими критеріями як: обсяг сплачених податків з прибутку клієнтів за депозитами, виконання економічних нормативів НБУ та кредитні ризики.

Наприкінці грудня 2018 року ІДЕЯ БАНК посів 6-місце в рейтингу найнадійніших кредитних установ за версією Dragon Capital.

На даний час АТ «Ідея Банк» посідає лідируючі позиції по продажу депозитних продуктів на банківському ринку, оскільки пропонує найбільш дохідні депозити серед банків з європейськими інвестиціями, має депозитний ряд продуктів, що задовольняє різні потреби клієнтів, а наявні акційні пропозиції для нових та діючих вкладників ще раз підтверджують те, що Ідея Банк – інноваційний банк, який швидко реагує на тенденції ринку та пропонує нові продукти, що максимально відповідають вимогам клієнтів. 

АТ «Ідея Банк» гарантує збереження коштів, які громадяни довіряють нам. Банк робить ставку на депозитний продукт, що вже добре показав себе – вклад "Безпечний", оскільки демонструє високу дохідність у поєднанні із багатофункціональністю. 

Новинки від Ідея Банку: Ідеальна депозитна Весна!

     Банк вітає усіх жінок зі святом весни, запрошує розмістити гривневий депозит та отримати додаткових +8% річних  до ставки депозиту!

     Для отримання Депозитного продукту «Весняний» (залінкувати https://www.ideabank.ua/uk/private-clients/deposits/depozyt-vesnyanyy) з підвищеною відсотковою ставкою достатньо завітати до відділення Ідея Банку в період з 01.03. по 23.03.2019 та оформити депозит терміном від шести місяців.

     Довіра і надійність, турбота про клієнтів – одні з основних цінностей нашого Банку. Ми дбаємо про наших клієнток – жінок  і напередодні свята робимо їм невеличкий подарунок для реалізації весняних мрій та ідей,  – розповідає  Міщенко Сергій Леонідович, директор Департамент розвитку продуктів. Оформити депозит може будь-яка жінка, яка завітає  у відділення банку .Але поспішайте - акція діє лише до 23 березня 2019 р. 

     В рамках акції клієнти можуть оформити гривневі депозити, терміном від 6 місяців, з вибором способу виплати відсотків - щомісяця або в кінці терміну. Про деталі акції Ви може дізнатися в будь-якому відділенні АТ «Ідея Банк» або зателефонувавши до цілодобового контакт-центру Банку за телефоном 0 800 50 80 60 (всі дзвінки у межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь