Компанії ОТП Капітал виповнилося 11 років

Компанії з управління активами «ОТП Капітал» виповнилося 11 років. З 2007 року в українській ОТП Групі компанія відповідає за управління активами інвестиційних фондів, недержавних пенсійних фондів та страхових компаній.


За останній рік компанія наростила загальні активи під управлінням на 34%, до 1,47 млрд грн. Зокрема, найкращу динаміку показав напрямок венчурних фондів, де компанія отримала в управління 4 нових фонди. Іншим лідером є сектор управління активами страхових компаній, який зріс вдвічі через отримання додаткових коштів під управління.

Традиційно компанія приділяє велику увагу продуктам з публічною пропозицією. Напрямок інвестиційних фондів, що пропонують більше свободи у виборі горизонтів інвестування та зазвичай мають вищу дохідність, ніж у банківських депозитів, зріс на 65%, завдяки збільшенню попиту на альтернативні інструменти інвестування в Україні. Напрямок управління недержавними пенсійними фондами, за допомогою яких клієнти накопичують кошти на пенсію, є другим за обсягом активів в компанії. За останній рік «ОТП Капітал» не тільки активно нарощував активи та клієнтську базу свого флагманського пенсійного фонду «ОТП Пенсія», але й отримав під управління вже третій недержавний пенсійний фонд – «ФріФлайт».

«Ми спостерігаємо постійне підвищення попиту на наші продукти та послуги як серед приватних осіб, так і серед корпоративних клієнтів. Ми докладаємо всіх зусиль для досягнення цілей наших клієнтів, популяризації європейських практик вкладення грошей та росту довіри до інвестування в Україні», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів КУА «ОТП Капітал».

Дізнатися більше про фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 6 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 3 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – 1,5 млрд. грн.


Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь