ТАС24 Бізнес запустив Фінансування переможців державних закупівель

ТАС24 Бізнес запустив Фінансування переможців державних закупівель

ТАС24 Бізнес створив чергову корисну інновацію для малого та середнього бізнесу, - продукт “Фінансування переможців державних закупівель”, який дозволить малим та середнім підприємствам отримувати гроші одразу після перемоги у державних тендерах.

Продукт передбачає відкриття відновлювальної кредитної лінії для переможців державних тендерів, яка дозволить фінансувати всі роботи з виконання державних замовлень від самого початку. Отже, малі та середні підприємства відтепер можуть спокійно розпочинати виконання договорів і виконувати їх на високому рівні якості завдяки відсутності проблем з фінансуванням.

Переваги “Фінансування переможців державних закупівель”:

 • Фінансування проекту на старті: отримання коштів для виготовлення товарів / надання послуг до початку виконання робіт
 • Зручність: 100% онлайн режим отримання та погашення кредитних коштів на поточний рахунок, мінімальний пакет документів
 • Швидкість: прийняття рішення за 24 години
 • Гнучкість: можливість отримати кредитні кошти частинами в межах ліміту
 • Доступність: без застави

Умови “Фінансування переможців державних закупівель”:

 • до 500 тис. грн для підприємців, до 1 млн грн для юридичних осіб
 • транші 30, 60, 90 та 180 днів (чим менше строк траншу, тим нижче ставка)
 • валюта: гривня
 • без поруки для підприємців, порука власника для юридичних осіб
 • виплата процентів щомісячно, транші - в кінці строку траншу
 • можливе дострокове погашення без будь-яких додаткових комісій

“Ми глибоко вивчаємо потреби малого та середнього бізнесу, тому добре розуміємо які інновації будуть справді корисними. Перемоги в державних тендерах не приносять радості, коли не вистачає грошей для фінансування виконання замовлення. А післяоплата зазвичай надходить тільки через 2-3 місяці після поставки товарів або виконання робіт. Тому ми вирішили проблему дефіциту оборотних коштів за умов тривалої післяоплати. Фінансування переможців державних закупівель - це важливий інструмент, який дозволить малому та середньому бізнесу отримувати державні контракти і успішно їх виконувати”, - коментує Олександр Ніколенко, керівник ТАС24 Бізнес, онлайн-банку для малого та середнього бізнесу.

Подати заявку можна на сайті і рішення про відкриття відновлювальної кредитної лінії буде прийняте протягом 24 годин. А доступ до коштів буде відкритий в момент перемоги в тендері.

Один з найбільших тендерних майданчиків країни zakupki.prom.ua високо оцінив корисну інновацію ТАС24 Бізнес і відсьогодні послуга “Фінансування переможців державних закупівель” вже доступна всім представникам бізнесу на zakupki.prom.ua. Подати заявку на фінансування можна як до початку тендеру, так і після оголошення переможців.

Скористайтесь Фінансуванням переможців державних закупівель і отримайте вигідні державні контракти!

А ще ТАС24 Бізнес запрошує всі тендерні майданчики до співпраці. Напишіть на Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. і створіть додаткові корисні можливості для ваших клієнтів!

Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011 р.

Присоединяйтесь