ТАСКОМБАНК: ми завжди виконуємо свої зобов’язання перед клієнтами

На стабільну роботу ТАСКОМБАНКУ введення воєнного стану не вплине. Висока ліквідність Банку дозволяє виконувати всі нормативні вимоги НБУ та зобов’язання перед клієнтами.

Сьогодні ТАСКОМБАНК є одним з найуспішніших банків з українським капіталом, що постійно укріплює свої позиції на фінансовому ринку України. Всі нормативи ліквідності викуються з запасом, а сума високоліквідних активів перевищує 2 млрд гривень.  Прибуток банку за 10 місяців склав 286,88 млн грн. Необхідно підкреслити, що банківська система України також демонструє позитивну динаміку розвитку.

У зв’язку зі вчорашнім рішенням депутатів про введення в 10 областях України воєнного стану, важливо наголосити, що жодних обмежень в роботі комерційних банків діючим законодавством України не передбачено. Враховуючи це, українські банки продовжать роботу в штатному режимі. За словами голови НБУ Я. Смолія, ліквідність банківського сектору складає близько 75 млрд грн, що є достатнім для його належного та безперебійного функціонування. Крім цього, Національний банк вже підтвердив, що не має наміру вводити обмеження на валютному ринку, і готовий у разі необхідності підтримувати банки ліквідністю стандартними інструментами.

«За 29 років роботи ми завжди виконували взяті на себе зобов’язання. Всі відділення Банку  працюють у штатному режимі, так само як банкоматна та термінальна мережа. Ми й надалі будемо виконувати всі взяті на себе зобов’язання перед нашими вкладниками й партнерами», — підкреслив Сергій Тігіпко, Голова Правління АТ «ТАСКОМБАНК».

Довідка:

АТ «ТАСКОМБАНК» заснований у 1989 році та є одним з найстаріших комерційних банків України, що надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2004 році банк приєднався до Групи «ТАС», яка є однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. ТАСКОМБАНК входить у двадцятку найбільших банків країни. Кредитний рейтинг, встановлений національним рейтинговим агентством, підтверджений на рівні uaAАА (прогноз стабільний). Протягом останнього року ТАСКОМБАНК міцно закріпився серед лідерів ринку й стабільно займає місце в ТОП-3 рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів за версією рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг» (Україна), підтверджуючи свою позицію в кожному новому релізі рейтингу. Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило ТАСКОМБАНКУ найвищий рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) на рівні «5». Серед публічних рейтингів нині оцінку 5 отримали тільки 7 банківських установ.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь