На Херсонщині розпочалось будівництво нової СЕС профінансованої УКРГАЗБАНКОМ

За допомогою наданого кредиту від УКРГАЗБАНКУ на загальну суму 8,6 млн євро розпочалося будівництво другої черги сонячної (фотогальванічної) електростанції, розташованої на землях Рубанівської сільської ради, Великолепетиського району, Херсонської області


Нова СЕС буде генерувати екологічно чисту електроенергію і поставляти її на оптовий ринок електричної енергії України. Загальна проектна потужність сонячної станції буде складати 12,7 МВт. Орієнтовна кількість виробленої електроенергії на рік – близько 15,7 млн кВт*год.

Крім того, завдяки роботі нової СЕС викиди СО2 в атмосферу скоротяться на 19,6 тисяч тонн на рік за рахунок зниження завантаження підприємств традиційної генерації.

ЕКО-фінансування було надано компанії ТОВ «Ренджи Ізмаїл», що має успішний досвід у галузі будівництва, запуску і обслуговування сонячних електростанцій.

За проектом Суворівська СЕС буде складатися з 39 096 сонячних панелей і займати площу 20,65 га. Цю ділянку обрали адже вона має високий рівень сонячного опромінення земної поверхні.

При спорудженні СЕС буде використано комплектуючі та обладнання від іноземних і українських виробників.

Ліцензія НБУ №123 від 06.10.2011

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь