VІI Міжнародний судово-правовий форум

VІI Міжнародний судово-правовий форум

12–13 червня відбудеться I Міжнародний судово-правовий форум

Які зміни відбулися у сфері правосуддя за останній рік і які виклики стоять перед судовою реформою в майбутньому? Відповіді на ці та інші запитання будуть шукати учасники VII Міжнародного судово-правового форуму — традиційного практичного заходу, який газета «Юридическая практика» вже третій рік поспіль проводить спільно з органами суддівського врядування — Вищою радою правосуддя та Вищою кваліфікаційною комісією суддів України.

Форум покликаний стати майданчиком для експертних дискусій та обміну думками суддів, адвокатів, прокурорів, представників юридичного бізнесу, органів влади, відомих учених, вітчизняних і міжнародних фахівців. Упродовж двох днів (12–13 червня 2019 року) учасники заходу обговорять головні здобутки судової реформи та подальші кроки у цьому напрямі, зокрема, проаналізують сучасні виклики для органів суддівського врядування, тенденції актуальних практик (кредитних, корпоративних спорів, судового захисту власності, публічної служби та трудових відносин, кримінальної відповідальності, міжнародного арбітражу і транскордонних судових спорів), ознайомляться з реаліями законодавчого і матеріально-технічного забезпечення судової системи та сфокусуються на перспективах створення єдиних етичних стандартів для сфери правосуддя України.

Дата проведення: 12—13 червня 2019 року

Час проведення: 09:00—18:00

Місце проведення: готель «Прем'єр Палаc» (м. Київ, бульв. Т. Шевченка / вул. Пушкінська, 5-7 / 29).

Організатори: газета «Юридическая практика», ВРП, ВККС, ОБСЄ

Генеральний партнер: Юридична група LCF

Експертний партнер: ЮК EQUITY

Професійний партнер: ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та Партнери»

Галузевий партнер: MORIS

Програма та реєстрація доступні за посиланням: https://new.pravo.ua/event/court2019/

У фокусі Форуму:

  • Судова re:форма — оцінка ключових змін і проекція у майбутнє
  • Сучасні виклики для органів суддівського врядування
  • Судовий захист власності та кредитні спори
  • Кримінальна відповідальність
  • Міжнародний арбітраж і транскордонні судові спори
  • Законодавче і матеріально-технічне забезпечення судової системи: реалії та перспективи
  • Корпоративні спори
  • Публічна служба і трудові відносини
  • Оblico morale: перспективи створення єдиних етичних стандартів для сфери правосуддя

Участь у VII Міжнародному судово-правовому форумі для суддів безкоштовна за умови попередньої реєстрації. У зв’язку з обмеженою кількістю місць оргкомітет Форуму залишає за собою право вибіркової реєстрації на Форум. Про підтвердження участі Вас буде заздалегідь проінформовано електронною поштою та/або телефоном.

Контакти:

Наталія Булко, оплата участі

(067) 238-83-08, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Анатолій Гвоздецький, координатор Форуму

(096) 372-49-69, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Ольга Кириєнко, координатор Форуму

(067) 663-34-30, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Мар'яна Скорук, івент-менеджер

(067) 292-38-72, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Дар'я Сваткова, з питань партнерства

(050) 419-00-49, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Підписатися на розсилку Фінклубу

 

Присоединяйтесь