Альфа-Банк Україна розіграє супер-смартфони на Get Business Festival

14 листопада ekonomika+ і генеральний спонсор Альфа-Банк Україна проведуть фестиваль для малого і середнього бізнесу Get Business Festival 2018. Серед гостей фестивалю Альфа-Банк Україна розіграє сучасні гаджети, з якими буде легко і приємно користуватися новим онлайн-банкінгом «ОК, Альфа!» для підприємців.

Два преміум-гаджета Х-серії будуть розіграні серед тих учасників фестивалю, які зарезервували рахунок у додатку "ОК, Альфа!" до або безпосередньо під час фестивалю. Переможці будуть визначені за допомогою платформи random.org.

Крім розіграшу популярних смартфонів, гості Get Business Festival, який планує зібрати 3000 підприємців, зможуть відвідати:

- лекторії та практикуми зі стратегії, маркетингу, фінансів, IT, PR і продажу,

- менторські сесії від провідних СЕО і власників бізнесів,

- активності щодо особистісної ефективності, жіночого підприємництва, обміну досвідом у форматі «підприємець - підприємцю».

У заході також візьмуть участь представники Альфа-Банку Україна - голова правління Вікторія Михайльо і керівник напрямку цифрового бізнесу МСБ Оксана Леонова, які представлять цифровий досвід Альфа-Банку і нову онлайн-платформу для малого і середнього бізнесу «ОК, Альфа!»

Фестиваль відбудеться 14 листопада в НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55.

Детальніше про захід, його програму та спікерів можна дізнатися на сайті Get Business Festival 2018 http://get.delo.ua/

Присоединяйтесь